Image

Yurtdışı ilaç kargo 2022

Yurtdışı İlaç Gönderimi

Günümüzde insanların en etkin şekilde fayda gördüğü hizmet alanlarından biri taşımacılıktır. Çünkü farklı zamanlarda birbirinden çeşitli ürünlerin bazen başka bir yere nakledilmesi gerekebilir. Bu işlemi yurt içerisinde gerçekleştirmek genel olarak oldukça kolaydır.

Ancak konu yurtdışı kargo olduğunda daha değişik türlerde birçok prosedür devreye girer. Bu bakımdan ilgili gönderimler için buna uyum sağlanması gerekir. Yurtdışına ilaç gönderme işlemlerine çeşitli amaçlar doğrultusunda bazen ihtiyaç duyulabiliyor.

Diğer ürünler gibi her açıdan ilaçların da yurtdışına gönderilmesi şansları bulunuyor. Ancak bunun için sürece yön verecek aracı firmalardan iyi desteklerin alınması gerekiyor. Bizler sunduğumuz yurtdışı ilaç kargo hizmetleriyle bu işlemin yerine getirilmesine yardımcı olabiliyoruz.

Yurtdışına İlaç Göndermek Yasak mı?

Yurtiçi gönderimlerin sorunsuz yapılabilmesi gibi yurtdışı ilaç kargo gönderimleri konusunda da insanlar birtakım kurallar dahilinde gönderimler yapabilirler. Bu kapsamda resmi şekilde bir yasaklama durumunun varlığı söz konusu değildir.

Ancak yurtdışına ilaç göndermek genellikle bir rapor veya çeşitli belgeler gerektirdiğinden bunların ibrazına ihtiyaç olabilir. Reçete, kullanım ve gönderim sebepleri ve doktor raporu gibi belgeler eğer hazır bir haldeyse o zaman sorunsuz şekilde rahatlıkla yurtdışına ilaç gönderilmesi mümkün olur.

Yurtdışı İlaç Gönderim Fiyatları

Yurtdışına ilaç gönderim işlemlerinde taşıma hizmetlerine yönelik fiyatlar, birçok farklı unsura bağlı şekilde değişkenlik gösterebilir. Kaç adet ilacın gönderileceği ve buna binaen ilaçların toplam ağırlıkları gibi durumlar fiyatlarda birtakım değişikliklere sebebiyet verebilir.

Ayrıca gönderim yapılacak yer, mesafe gibi detaylar da yine yurtdışına ilaç gönderme ücretlerinin ne olacağını belirler. Firmamıza irtibata geçerek dilerseniz bu konulara ilişkin en net bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

Yurtdışına İlaç Gönderim Süreleri

Firmamız hizmetleri bünyesinde bizler, yurtdışı ilaç kargo taşımacılık işlemlerimizi sahip olduğumuz özel uçak kargo ile gerçekleştiriyoruz.

Genellikle gönderimlerde süreler çok uzun olmamakla birlikte belirtilen adrese paketler kısa sürelerde ulaştırılabiliyor. Hangi ülkeye gönderim yapıldığına bağlı olarak süreler birtakım değişkenlikler gösterebiliyor.

Yurtdışı İlaç Gönderim Hizmetleri İletişim

Firmamızla, yurtdışına çeşitli ilaçlar göndermeyi istediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz ana sayfasında yer verdiğimiz canlı destek kısmına tıklayarak uzman personellerimizle gerekli görüşmelerde bulunabilirsiniz.

Eğer isterseniz direkt iletişim numaralarımız üzerinde de firmamıza ulaşabilir ve bu yönde yurtdışı ilaç gönderim hizmeti destekleri alabilirsiniz.

Merhaba yurtdışına ilaç gönderimi hakkında bilgi vermeye çalışıcam bize gelen çagrılarda yurtdışında bulunmayan ilaçları yakınlarına göndermek istegi ile bizleri arıyan müşterilerimize dogru ve güvenli kargo taşımacılıgı hakkında net bir açıklama yapmak zorumlulugu duyduk.

Genelde tüm dünya ülkelerine ilaç gönderimi yapılmaktadır istenilen belgeler tam bile olsa yinede gümrügün insiyatifine kalmaktadır genelde reçete doktor raporu ilacı üreten firmanın bilgileri tam bile olsa gümrükten geçmeye bilir bu durumda ilgili ülke gümrügü ilacı bilgi vermeden direk olarak türkiye ye iyade etme yetkisine sahiptir yani yurtdışına ilaç gönderiminin bir garantisi yoktur.

Yurtdışı ilaç kargo

Yurtdışı ilaç kargo Bizlere gelen çagrılarda müşterilerimize bu durumda oluşabilecek olumsuzluklar hakkında bilgi vermekteyiz yurtdışına giden ilaç kargolarının bazıları yukarıda yazıldıgı gibi geri iyade edilmektedir bazıları adres teslim yapılmaktadır yani tamamen kısmet. Bizlere gelen çagrıları 7/24 cevaplandırarak hizmet vermekteyiz

Kargonuz istanbulda ise direk olarak adresinizden alınır operasyon merkezimizde yurtdışı evrakları hazırlanarak aynı gün uçuşu saglanır müşterimize gönderi numarası gün içersinde verilir gönderi numarası ile www.havakargo.org internet adresindeki KARGOTAKİP Sisteminden güncel olarak takip edebilir. Eger yurtdışına gönderdigimiz ilaçlarınız gönderilen ülke tarafından türkiyeye iyade edilirse bir hafta içersinde bize gelen iyade ilaçlarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

İLETİŞİM.0212 234 00 70

Yurtdışı gıda kargo gönderim hizmetimizden yararlanmak için burayı tıklayınız.
Yurtdışı kozmetik kargo gönderim hizmetimizden yararlanmak için burayı tıklayınız.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.