Image

Somali Uçak Kargo 2022

İLETİŞİM 0535 622 02 02 / 0212 234 00 70

Somali Kargo şirketi avantajıyla doğu Afrika ülkesi olan bölgeye hem hızlı hem de ekonomik şekilde kargo gönderimlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu bölgeye verilen hava yolu uçak kargo servisleriyle bütün gönderiler bulutların üzerinde büyük güvenle uçuş yapıyor. Günlük düzenli şekilde kargo çıkışları yapabiliyorsunuz. Fiyat bilgisi ve aynı zamanda servis süreleri hakkında detaylı şekilde bilgi alabilmek için günün bütün saatleri çekinmeden bilgi alabiliyorsunuz.

Somali Uçak Kargo Hizmetleri

Somali’ye kargo göndermenin en kolay yoludur. Yurtdışı Kargo Çağrı merkezine talep esnasında kargo teslimatına kadar geçecek sürede bütün süreç ile beraber en ince ayrıntısına kadar tecrübeli ekip ilgileniyor. Ülkemizde yaşayan Somali ülkeli kişiler sevdiklerine ve ticari durumda orada yapacakları işler için ülkemizde yaşayan kişilerin satın aldıkları ürünleri göndermeleri konusunda her daim yardım ve destek veriyor.

Somali Uçak Kargo İmkanı

Türkiye – Somali ülkeleri arasında son senelerde yapılan ticari iş birliktelikleriyle ilgili ülkenin ekonomik ve genel manada gelişmesi konusunda devlet görevlilerinin oldukça önemli katkıları olmuştur. Ticari ve askeri açılardan Somalili kardeşlerimizin çok daha iyi yerlere gelebilmesi için bütün desteklerimizi eksiksiz şekilde göstermekteyiz. Ülkemizden Somali Uçak Kargo göndermeleri konusunda uzman ekip tarafından en uygun şekilde taşıma maliyetleri ve en hızlı teslimat vakitleri ile kargo gönderimleri yapabiliyorsunuz. Hızlı, güvenli ve problemsiz şekilde kargo gönderimi sağlanıyor.

Somali Uçak Kargo Avantajları

Gönderi yapacağınız konum İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz şekilde alınacaktır. Türkiye içinden çeşitli şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen kişiler, gönderileri çok acil bir biçimde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ile yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı bulunuyor. Biraz maliyetli bir iş olsa da zaman hassasiyeti bulunan gönderiler adına en hızlı şehirler arası için kargo ulaştırma hizmetidir.

Somali Uçak Kargo Hizmeti

Yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı olan şehirlere uçak kargo hizmetleri veriyor. Akabinde İstanbul merkez ofise ulaştırılmakta olan gönderiler operasyon görmesi adına yetkili birime sevk ediliyor. Kargonun üzerinde bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin ulaştığı göndericiye bildiriliyor. Akabinde yapılan kontrollerin ardından kargo içeriğinde ve ambalajlamasında bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de ulaştığı an çıkış yapabilmesi için belgeler hazırlanıyor.