Image

Nijerya Uçak Kargo 2022

Nijerya Uçak Kargo

Ülkemizden Nijerya’ ya kargo göndermek uçak kargo ile oldukça kolaydır. Sorunsuz olarak, hızlı bir şekilde kargolar ulaştırılıyor. Bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet veren Nijerya uçak kargo firmaları ile kargolar sigortalı olarak gönderiliyor.

Nijerya’ ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Nijerya’ ya kargo gönderimi yapmak isteyen kişiler bu hizmeti veren firmalar ile iletişim kurabilir. Uçak kargo firması kargo gönderimi yapacak olan kişiden gerekli bilgileri alacaktır. Uçak Kargo ile ilgili detaylı bilgileri ilgili personele ilettikten sonra fiyat bilgisi alınır. Servis süreleri ve Nijerya kargo teslimat süresi hakkında bilgi verilir. Kargolar İstanbul’ dan ücretsiz bir şekilde adresten alınıyor. Diğer illerden gönderim yapmak isteyen kişiler ise cüzi miktarlar ile İstanbul’daki ofise kargoları ulaştırabiliyor.

Uçak Kargo Ücret Hesaplama

Nijerya uçak kargo ücreti hesaplarken kargonun ölçüleri, ağırlığı ve servis seçenekleri göz önünde bulundurulur. 150 kilograma kadar kargo gönderilebiliyor. 150 kilogramdan fazla olan kargolar parça parça gönderilir. Ağırlık ve ölçülerine göre hacim hesaplaması yapılır. Buna göre kargo göndermek isteyen kişiye fiyat teklifi yapılır.

Kargo Takip

Nijerya’ ya uçak kargo ile gönderim yapan kişiler, kargo takibi için hizmet aldığı firma ile iletişim kurabilir. Firmanın e-mail adresi, WhatsApp numarası ya da destek hattı ile kargonun durumu ile ilgili detaylı ilgi edinilebilir. Kargo gönderim aşamasından teslimat aşamasına kadar her türlü konuda profesyonel bir şekilde hizmet sunuluyor. Nijerya’nın belirli gümrük kuralları da yer alıyor. Nijerya’ ya ulaşan kargolar ürünlerin faturasında yer alan ücretlere göre vergilendiriliyor.

Nijerya Uçak Kargo İle Neler Gönderilebilir?

Nijerya’ ya uçak kargo ile gönderim yapmak isteyen kişiler koli, zarf, evrak, acil paket, acil numune ürün ve değerli eşyalar gönderebiliyor. Sürekli olarak Nijerya’ ya kargo uçağı seferleri ile hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuluyor. Göndermek istediğiniz ürünler en iyi şekilde ulaştırılıyor. Aynı zamanda firmanın internet sitesi üzerinden de kargonun durumu canlı olarak takip edilebiliyor. Kargonun konumu, hangi saatte teslim edildiği, kime teslim edildiği gibi bilgiler kolay bir şekilde görülebiliyor.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.