Image

Kamerun Uçak Kargo 2022

 0212 234 00 70 / 0535 622 02 02

Kamerun Kargo ile Afrika kıtasında bulunan bu nadide ülkeye yurt içinden İstanbul merkezli olarak kargo gönderimleri yapmak adına en kaliteli hizmetler veriliyor. Afrika Gümrük Yasalarının geçerli bulunduğu Kamerun’a rahat bir biçimde hava yolu kargo firması sayesinde kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. Afrika ülkesi olduğu için fiyatlandırmalar ise şehirden şehre değil direkt şekilde ülkeden ülkeye göre hesaplanıyor. Bu sayede Kamerun’un en uç noktasına da en yakın olan noktasına da aynı ücreti ödeme imkanları sağlanıyor. Büyük koli, evrak, makine parçaları gibi dilediğiniz her şeyi kargo ile gönderebiliyorsunuz.

Kamerun Uçak Kargo Hizmetleri

Ülkemizden Kamerun’a hava yolu firmasıyla sorunsuz bir biçimde kargo gönderebilirsiniz. Kamerun’da acentesi bulunuyor. Hava yoluna inmekte olan kargoyu teslim alan acente hatasız bir biçimde paketi alıcı kişinin eline teslim ediliyor. Paket kapıda teslim adına önceden paketleri ayarlamak gerekiyor.

Kamerun Uçak Kargo İmkanı

Paketiniz hava yolu kamerun uçak kargo firmasına teslim edildikten sonra dört gün içinde alıcıya teslim ediliyor. Bunun için kargo seçeceğini seçmeniz gerekiyor. Ekonomik seçeneğe göre biraz daha fazla maliyetlidir ancak paket en kısa sürede elden şekilde alıcıya ulaşıyor. Ekonomik paket ise en ucuz olan seçenek oluyor. Ekonomik paketlerde ise kargo alıcıya en yakın olan kargo firmasına gönderiliyor. Alıcı o noktadan kendisi giderek kargoyu alıyor. Bu işlem ortalama yedi gün içinde tamamlanıyor.

Kamerun Uçak Kargo Avantajları

Kargoyu teslim işlemi bitirdikten hemen sonra göndericiye özel bir kod veriliyor. Bu kodla kargonuzun nerede olduğunu siz de rahatça takip edebilirsiniz. Kod yalnızca internet üzerinden değil, telefon aracılığıyla da takip imkanı sağlıyor. Herhangi bir problem yaşandığında kod ile takip edilebiliyor, problem çözüldüğünde panel üzerinden rahatlıkla inceleyebileceksiniz. Kargo, alıcıya teslim edildiği zamanda ise cep telefonunuza mesaj ile bilgilendirme alacaksınız.

Kamerun Uçak Kargo Hizmeti

Paketleme işlemini tümüyle Yurtdışı kargo firması yapıyor. İçerisinde yasaklı şekilde ürünler yahut ürün fazlalığı olursa çıkarılıyor. Çıkarmadığı zaman Kamerun gümrüğünde kontrol sırasında kargoya el koyuyor. Gümrükte açılmakta olan kargolar tek tek inceleniyor, yeniden düzenli bir biçimde toparlanarak tek bir paket haline getirilmektedir.