Image

İtalya Uçak Kargo 0212 234 00 70

İLETİŞİM 0535 622 02 02/ 0212 234 00 70

İtalya kargo ülkemize ziyarete gelecek olan misafirler için, kargo çözüm ortağı oluyor. İtalya uçak kargo ve valiz taşımacılığı da yapmaktadır ve adresten adrese teslim hizmetleri ile beraber güvenilir hizmetler veriyor. Bilindiği şekilde hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı belli bir kilo hakkı tanınıyor. Kilo aşımlarında ise hava yolları daha yüksek fiyatlar uygulanıyor.

İtalya Uçak Kargo Hizmetleri

Ülkemizden İtalya uçak kargo ile numune tabir edeceğimiz pek çok gönderi de yapılıyor. Uluslararası taşımacılık ve aynı zamanda dış ticaret limited şirketi ile beraber sınır hizmet seçenekleri arasında bu konuda da çözümlerin ortağı oluyor

Numune, hediye şeklinde birçok ürün çeşidini Yurtdışı Kargo ile gönderebilirsiniz. Bu ürünler dahilinde ev tekstili, lokum, kahve, şahsi kıyafet, mutfak ürünleri, halı, perde, oyuncak, fincan takımı, kremi otomotiv yedek parçası, plastik ürünler, metal ürünler, medikal gibi pek çok ürün çeşidini İtalya’ya hediye şeklinde göndermeniz mümkün oluyor. Numune paketlerin çıkışında olduğu şekilde hediye kargo çıkışlarında da proforma doldurma zorunluluğu bulunuyor.

İtalya Uçak Kargo İmkanı

Sınırsız hizmet seçenekleri arasında İtalya’ya evrak taşımacılığı da yapılıyor. Ticari yahut da bireysel olarak ulaşmasını istediğiniz dokümanlarınızı adrese teslim güvenle taşınıyor. İtalya’ya evrak göndermek konularında çok kolay sağlanıyor. İtalya uçak kargo ile gönderilmekte olan her gönderinizi çıkış yapılan hava yolu takip ile takip etmeniz sağlanıyor.

İtalya Uçak Kargo Avantajları

Hava kargo ile beraber valiz taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu bulunuyor. Zamanında teslimatlar adına valiz içeriğinin ve alıcı olan adres bilgisinin doğru yazılmasının önemi oldukça büyüktür. Gönderici tarafından eksik yahut da hatalı şekilde doldurulmuş proforma teslimatlar aksaklık yaşanmasına neden oluyor. Konusunda oldukça uzman ekip bilgi ve birikimiyle bu konulara dikkat ediyor ve doğru proforma doldurulması dahilinde hem yerli hem de yabancı çözüm ortaklar destek veriyor.

İtalya Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul başta olmak üzere yer alan çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşma bulunuyor. İtalya’ya valizlerin adresten alınarak yurt dışında belirtilen adrese teslim edilmesi dahilinde her türlü desteği alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine Hızlı kargo ile otuz kilo üzeri olacak şekilde ekonomik fiyatlar ile çalışılıyor.