Image
İtalya Kargo

İtalya Kargo

Bulunduğunuz yerden İtalya’ya bir kargo gönderme isteği içerisinde olabilirsiniz ya da İtalya’dan dünyanın herhangi bir yerine kargo gönderme isteği içerisinde de olabilirsiniz. Her iki amaç için de doğru yere geldiniz. Havakargo.org dünyanın her yerinde olduğu gibi İtalya’da da hizmet ağına sahiptir. Doğru fiyat doğru kalite uygulamasıyla en kaliteli hizmetlerini en uygun fiyatlarda sunan Havakargo.org müşteri memnuniyeti garantisiyle de uluslararası lojistik hizmetlerini taçlandırmaktadır. Müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında uluslararası lojistik hizmetlerinde müşteri memnuniyetini gerçekleştirebilmek adına her türlü gayreti göstermeyi sürdürmektedir.

Neden Havakargo.org?

Yurtdışına yönelik olarak birtakım ürünleri insanlar göndermeye sık sık gereksinim duymaktadır. Hemen her türde ürünün yurtdışına belirli kurallar dahilinde gönderilmesi genel olarak Havakargo.org sayesinde en kolay haliyle mümkün olmaktadır. Yurtdışına kargo gönderimleri konusunda insanlar birçok ayrıntıyı merak edebilmektedir. Havakargo.org tüm sorulara cevap verebilecek nitelikte köklü bir firmadır. Kargolar Havakargo.org tarafından alınacak iyi bir kargolama hizmetiyle en pratik şekilde yurtdışında tüm noktalara en sorunsuz şekilde daima gönderilebilmektedir.

Mevzuatlara Uyumluluk

İtalya da dahil olmak üzere Avrupa kıtasındaki ülkelerin birçoğu Türkiye’ye göre biraz daha rahat bir ticaret içindedir. Biz de Havakargo.org olarak bu süreci kolaylaştırmak adına elimizden geleni yapmaktayız. Biz Havakargo.org olarak yurtdışı kargo hizmeti vermekteyiz. Bu süreçte çağrılardan yurtdışına kargo gönderimlerinde karşılaşılan sorunların neler olduğunu ve nasıl çözüme kavuşturmamız gerektiğini yine bu kapsamda müşterilerimizi nasıl yönlendireceğimizi dış pazarda hangi ürün talebi olduğunu ve hangi ülkeye genellikle neler gönderildiğini analiz ettik. Gümrüklerde doğacak olan problemler ve prosedürler her ülkede fark etmektedir.

Garantili Hizmet

Şu ana kadar gerçekleştirdiği tüm hizmetlerinin gerisinde müşteri memnuniyeti her daim görülmüştür. Havakargo.org firmasının nihai hedefi tüm hizmetlerinde her daim müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu kapsamda uluslararası lojistik kapsamında tüm sorulara yanıt verebilen bir firma haline gelebilmiştir. İstExpress müşteri memnuniyeti garantisi yanında uygun fiyat garantisi de sunmaktadır. Firmamızın garantili hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 7/24 açık olan müşteri destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat garantili hizmetlerimiz hem sizi hem de cebinizi rahatlatacaktır. Firmamız profesyonelliğini de sizi düşünerek sağlamıştır.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Havakargo.org tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetinin oluşmasına önem veren bir firmadır. Böylelikle her zaman müşteri memnuniyetini oluşturabilmiştir. Her zaman görülebilir ki müşterilerimiz aldığı hizmetin sonucunda gayet mutlulardır. Firmamızın müşteri memnuniyeti oranı %100’dür. Biz de bu durumun gururunu gayetle taşımaktayız. Müşterilerimiz yurtdışı kargo hizmeti çerçevesinde aklındaki tüm soruların cevaplarını tarafımızda bulabilmektedir. Her geçen gün büyüyen bir firma olmamızla da tüm sorulara cevap verebilen profesyonel bir firma olduk. Siz de hizmetlerimizden yararlanıp keyfinize bakmak isterseniz müşteri destek ekibimiz 7/24 açıktır.

Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız Havakargo.org hizmetlerini müşteri memnuniyeti garantisi yanında uygun fiyat garantisiyle de taçlandırmaktadır. Firmamız büyük bir firma olduğundan hizmet fiyat tarifelendirmesini müşterilerinin mutlu olacağı ölçüde şekillendirmektedir. Her bir hizmetimiz müşterilerimizin her bir ihtiyacına yönelik şekillendiğinden bu makalede kesin bir fiyat bilgisine yer verilmemiştir. Ancak temel bilgiler verecek olursak örnek olarak; 5 kilogramlık kolilerin gönderim fiyatı 10 Eurodan başlıyor. Kargonun ağırlığına göre de fiyatlar değişebiliyor. 5 kilogramlık bir koli Almanya’ya 22 Euro gibi bir ücretle gönderiliyor.

Yurtdışı Kargo

Ürünleriniz İstExpress sayesinde dünyada istediğiniz herhangi bir noktaya ulaştırılmaktadır. Havakargo.org profesyonel anlamda hizmet sağlayan bir firmadır. İtalya da dahil olmak üzere tüm Avrupa’da ve dahi tüm dünyada hizmet ağına sahip bir firmadır. Yurtdışı kargo hizmeti içerisinde arayabileceğiniz tüm özellikler yer almaktadır. Öyle ki hizmetlerimiz garanti kapsamı içerisindedir. Ürünlerin taşımacılık sırasında herhangi bir şekilde zarar görmemesi bu noktada oldukça önemli olan hususlardan biridir. Firmamız Havakargo.org, sunduğu üstün kalitedeki taşımacılık hizmetleriyle kargolarınızı istenilen herhangi bir noktaya rahatlıkla ulaştırabilmektedir.

Havakargo.org’un Yurtdışı Kargo Hizmeti

Gönderilen kargonun faturası, markası, üretim sertifikası haricinde raf ömrü ve ambalaj da bittabi önemlidir. Örnek olarak gönderilen ürün eğer bir cam kavanozda ise bu ürünün kırılma olasılığı çok yüksektir. Diğer istiflemede kargonun üzerine mutlaka başka bir yük konulabilmektedir. Bu durum da kargonuzun kırılma olasılığını arttırmaktadır. Ancak Havakargo.org kargolarınıza fiziken hiçbir zarar gelmemesi adına tüm bu negatif durumlardan uzak durmaktadır. Bu sayede de güvenli bir teslimat güvencesi sunmaktadır. Havakargo.org kargonuzu zarar görmeden gitmesini sağlayarak müşteri kaybınızı da önlemektedir.

Uçak Kargo

Havakargo.org en hızlı taşıma yöntemi ulan havayolunu sık sık tercih etmektedir. Bu durumun sebebi ise müşterilerinin en hızlı şekilde ulaşmalarını amaçlamaktadır. Havakargo.org firmasının size sunduğu yurtdışı uçak kargo hizmeti uygun fiyatlıdır. Bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Gönderimleriniz için hemen bizi arayın. Dilerseniz yurtdışı kargo ile birçok yere ulaştırılması konusunda bizlerden memnun kalacağınız destekler alabilirsiniz. Havakargo.org bozulabilir ürünler için de ısı derecesine göre özel olarak ayarlanmış bölmelerde taşınmaktadır. Havakargo.org tarafından bekletilmeden gümrük işlemleri başlatılır ve en hızlı şekilde teslimat sağlanır.

Yurtdışı Kargo Gönderimi Fiyatları

Yurtdışına kargo ile ürünleri bir engel ve kısıtlama olmadan Havakargo.org sayesinde daima gönderebilirsiniz. Gönderim fiyatları ise daima bir değişiklik gösterebilir. Ürünlerin gönderim yeri ve ağırlıkları gibi bazı unsurlar fiyatların bu noktada belirlenmesine bir olanak vermektedir. Firmamız Havakargo.org’dan yurtdışına kargo gönderimi konusunda hizmetler alırken fiyatlar hakkında da en net bilgileri elde edebilmeniz mümkündür. Durum incelemesine göre sizlere ne türde bir ücrete ihtiyaç olduğuna her türde bilgiyi sunarız. Bunun için yapmanız gereken tek eylem telefon numaramız üzerinden bize ulaşmanızdır.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süreleri

Yurtdışına birbirinden farklı türlerde birçok ürününün gönderilmesi Havakargo.org firmasının yurtdışı kargo hizmeti ile olanaklıdır. Bu noktada tarafımıza sık sık gelen sorulardan biri de alıcıya ne kadar kısa bir süre içerisinde ulaşabileceğidir. Bu süreler ülkeye göre değişebilmektedir. Ancak eğer uçakla gıda gönderimleri yapılırsa ilgili süre çok daha kısa bir hale gelir. Firmamız Havakargo.org bu yönde bir taşımacılık hizmeti vererek taşımacılık hızını olabilecek en verimli hale getirmektedir. Havakargo.org sizin için tüm ülkelerin gümrük mevzuatlarını takip etmektedir. İşlemlerinin yasallığı konusunda tam güvence sunmaktadır.

Havakargo.org ile Yurtdışına Gıda Gönderimi

Yurtdışına gıda ürünleri de dahil her türlü ürün çeşidinin gönderilmesi müşterilerimiz tarafından sık sık istenilen bir işlemdir. Firmalar dahi birtakım hizmetleri doğrultusunda gıda gönderimine ihtiyaç duymaktadır. Doğru paketleme ve ısı dengesinin sağlanması gibi çeşitli önlemler alarak Havakargo.org yurtdışına gıda gönderimlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Dilerseniz yurtdışına kargo gönderimi hizmeti doğrultusunda Havakargo.org firması ile görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışına gıda gibi ürünlerin gönderimleri noktasında daima yasal prosedürlere ve mevzuatlara bir uyum sağlanması gereklidir. Tüm süreçlerin başarıyla yönetilmesinde destekleri firmamız Havakargo.org’dan alabilme şansınız vardır.