Image

İsviçre Uçak Kargo

İLETİŞİM 0212 234 00 70 / 0535 622 02 02

İsviçre Uçak Kargo ile İsviçre’ye aynı gün uçak kargo ile kapıdan kapıya teslimat yapılıyor. Zarf, koli, ebatlı, hacimli şekilde gönderilerinizi haftanın yedi günü yirmi dört saat uzman personel ile birlikte sizlere kesintisiz şekilde hizmet veriliyor. İsviçre Uçak Kargo hizmeti ile tüm gönderiniz teslim olduktan sonra en kısa sürede teslim bilgisini dilerseniz mail dilerseniz telefon ile bilgi veriliyor. İsviçre Kargo saatleri gün dahilinde gideceği bölgeye ortalama olarak her saat, her günde 6- 8 kez uçak kargo servisi bulunuyor. İsviçre Uçak Kargo ile göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan iki saat önce hava alanında bulunması gerekiyor.

İsviçre Uçak Kargo Hizmetleri

İsviçre Uçak Kargo ile zarf, paket, koli, ilaç ebatlı veya hacimli her türlerine uygun olarak fiyatları değişiyor. İsviçre Kargo ile ebatlarınızı en boy yüksekli baz alınıp hesaplanıyor. Zarf ise normal şekilde fiyatlandırma yapılıyor. Adresten adrese teslim yapılacaksa gidecek ise fiyatlarda değişiklik uygulanıyor. Aynı gün olan uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek şekilde kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderiliyor.

İsviçre Uçak Kargo İmkanı

Yurtdışı Kargo ile göndermekte olduğunuz zarf aynı gün teslimat ile gidebilmesi adına gönderinizin hazır olduğunda müşteri temsilcilerine bilgi verdikten otuz dakika ile bir saat gibi bir zaman içinde sizden alınıyor. Hızlı bir biçimde hava alanına gelecek olan kuryeler, anında işlemlerini yaptıktan hemen sonra uçağa yerleştiriliyor ve gideceği ile hareket ediyor. İsviçre Uçak Kargo hakkında bilgi almak için da oldukça kolay oluyor.

İsviçre Uçak Kargo Avantajları

İsviçre Kargo servisi olarak bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları’nda depolama tesislerinde derin donduruculu olan depolarında soğuk hava deposunda uzman ve eğitim almış personelleri ile İsviçre Uçak Kargo ile güvenle taşıyor. Kargo bilgilerinin tamamını müşteri temsilcilerinden öğrenmek mümkündür.

İsviçre Uçak Kargo Hizmeti

Ülkemizden İsviçre’ye Kargo ücretleri gönderilerin ağırlığına uygun olarak hesaplanıyor. Yurt dışı gönderilerinde ise tümüyle kargo ücretlerinde fiyat ayrımı bulunuyor. Ağrılık ve büyüklük cinsinden hesaplanmakta olan kargo ücretleri alıcı yahut da gönderici ödemeli şekilde yapılıyor.