Image
İstanbul Yurtdışı Kargo: İstanbul’dan Yurt Dışına Ekonomik Uçak Kargo

İstanbul Yurtdışı Kargo: İstanbul’dan Yurt Dışına Ekonomik Uçak Kargo

İstanbuldan Yurtdışı Kargo

İstanbul yurtdışı kargo servisimiz ile Türkiye’den satın aldığınız mal ve ürün gruplarını firmamız garantisi altında hava yolu uçak kargo servisleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese kargo yöntemiyle gönderebilirsiniz. Çok uygun fiyatları, en hızlı servis süreleri, an ve an takip sorgulama imkanı, 7 gün 24 saat çağrı merkezine ulaşabilme seçenekleriyle sizlere her zaman iyi hizmetler sunabilmek için ekibimiz var gücüyle çalışıyor. İstanbul yurtdışı kargo göndermeden önce yani bizden fiyat teklifi almadan, diğer firmalar ile irtibata geçmeyiniz. İstanbul yurtdışı kargo şirketimiz tüm hava yollarının en uygun fiyatını vermektedir.

istanbul yurtdışı kargo

İstanbul’dan Yurt Dışına Uçak Kargo , Express ve Ekonomik Havayolu Uçak Kargo Gönderisi yapmak için firmamızı tercih edebilir, güler yüzlü hizmet anlayışı ve hızlı, pratik çözümler sunan hizmetlerimiz ile birlikte, aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapımız gereği sorunlarınıza ve aciliyetlerinize anlık çözümler üreterek yurt dışı gönderilerinizi, kargolarınızı, mümkün olan ve talep ettiğiniz süre zarflarında hızlı ulaştırıyoruz.

İstanbul kargo ile gönderileriniz güvende ve zamanında yerinde Artık gönderilerinizi nasıl göndereceğinizi dert etmenize ve düşünmenize gerek yok, istanbul uçak kargo ile güvenli, titiz bir şekilde gitmesi gerektiği yere ulaşır ve gönderilerinizi an ve an takip ederek hakkında bilgi alabilirsiniz, ister takip sistemimizden, ister çağrı merkezimizinden her zaman karşınızda bir muhattap bulabileceğiniz yapısı, ulaşmak için bekleme derdi olmadan, anlık çözümler bulabileceğiniz istanbul hava kargo ile göndericiler ve alıcıların yüzlerindeki tebessümden aldığımız gücümüz ile her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

yurtdışı uçak kargo
yurtdışı uçak kargo

E-Ticaretlerinizde, istanbul Uçak kargo gönderilerinizde Mikro İhracatlarınızda ve Express Gönderilerinizde çözüm ortağınız olacak istanbul yurtdışı kargo ile, tüm gönderilerinizi güvenle gönderebilirsiniz, Son günlerde E-Ticaret hacmi ciddi anlamda artış göstermektedir, Bozulabilecek ürünlerin ve yurt dışına hızlı gönderi yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği kargo biçmi Hava yolu kargodur E-Ticaret yapan instagram ve sosyal medyada satış yapan kişiler yurt dışından ürün alımı gerçekleştiren müşterilerine yurtdışı uçak kargo hizmeti kullanarak ticaret hacimlerini yükseltiyor Uçak kargonun en çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir taneside gönderilerin hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmasını sağlamaktır, Hız ve güvenlik ön planda tutularak gönderilerinizi güvenle istanbul yurtdışı uçak kargo ile ulaştırabilirsiniz.

İSTANBUL KARGO İLE YURT DIŞINA NELER GÖNDEREBİLİRİM?

Taşımacılık alanının temel direk hizmetlerinden birisi olan Uçak Kargo en güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimat veren servislerden birisidir. Türkiye’den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye’ye hava yolu kargo gönderimi yapmak için İstanbul Yurtdışı Kargo ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörün ehli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile irtibat kurmanız halinde sizden kargo adına gerekli tüm bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo içeriği, kap ve adet sayısı, kilogram ve ölçü bilgileri, çıkış ve varış ülkesi, alıcı ve gönderici iletişim bilgilerini eksiksiz ve tam bir şekilde uzman ekibimize iletmeniz halinde çok kısa zaman çerçevesinde kargonun maliyetini ve teslimat süresini öğrenebilirsiniz. Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika kıtaları üzerinde yer alan tüm ülke ve şehirlere firmamız aracılığıyla kargo yollayabilirsiniz. İstanbul yurtdışı kargo hizmetimizle dünyanın tüm ülkelerine istediğiniz kargoyu gönderebilirsiniz.

Web sitemiz içerisinde yer alan kargo takip sorgulama alanı ile yollamış olduğunuz gönderileri an ve an izleyebilirsiniz. Ayrıca günün tüm saatleri deneyimli ekibimize ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Numune bazlı kurye gönderimi ve ihracat kargo taşımacılığı gibi hizmetlerden yararlanmak için hiç beklemeden çağrı merkeziyle iletişim kurabilirsiniz. Yurt dışına yanıcı, yakıcı, patlayıcı ve Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı olmayan tüm kargo gönderileri kabul edilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için uzman operatörlerimizle görüşmeniz gerekmektedir.

yurtdışı uçak kargo
yurtdışı uçak kargo

YURT DIŞINA UCUZ VE EN HIZLI KARGO NASIL GÖNDERİLİR?

Tüm dünya ülkelerinde firmamız bünyesine ait kargo acente şubeleri bulunmaktadır. İlgili ülkelerde olası gümrük beklemeleri servis sürelerine dahil değildir. Yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tüm tecrübelerimizi kargo operasyonlarına aktarmaktayız.

Ülkemizin yurt dışında ki en büyük temsilcilerinden birisi olan şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal anlamda tüm müşterilerine hizmetler vermektedir. Kargo fiyatlarına tamamen ülke mesafe uzaklıklarına ve kargonun ağırlık, ölçü bilgilerine dayalı olarak değişkenlik göstermektedir.

Eğer kargonuzun herhangi bir aciliyeti yoksa Ekonomik servis ile en uygun taşıma maliyetleri ile gönderebilir, lakin kargonuzun zaman hassasiyeti bulunuyorsa Express servisle çok hızlı bir şekilde ilgili ülkeye ulaştırabilirsiniz. Her gün yüzlerce kişinin evrak, doküman, bavul, valiz, koli, numune gibi kargolarını Türkiye’den ilgili ülkelere adresten adrese taşıma yöntemiyle göndermekteyiz.

Tamamen yerli, öz sermayemiz ile kurulan şirketimiz bütün vatandaşlarımıza kaliteli hizmetler sunmaktan ötürü gurur ve mutluluk duymaktadır.

İstanbul merkez ofisinde yürütülen kargo işlemleri sizlere en kapsamlı şekilde sunulmaktadır. Kargo taşımacılığı sektörü içerisinde en hızlı ve üst düzey güvenli olan birim uçak kargo hizmetidir. Kargonuz hem çok hızlı bir şekilde ilgili ülkeye ulaşır, hem de tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde sorunsuz ve sıkıntısız bir kapsamda göndericiden alıcıya ulaştırılır.