Image

İsrail Uçak Kargo 2022

İLETİŞİM 0212 234 00 70 / 0535 622 02 02

İsrail uçak kargo hizmeti, kaliteli bir rota izleyerek gönderileri yerlerine teslim ediliyor. havacılığın birçok hizmetinden biri olan İsrail uçak kargo ile tüm kargolarınız, ölçü problemi yaşamadan değerlendirilir. İsrail Tel Aviv ve Ovda havaalanları ile gelen konuklarını karşılanıyor. Havayolu taşımacılığı sayesinde uçak kargo alanında alternatif çözümler sunuluyor. İsrail havaalanlarını sıklıkla kullanılıyor. Müşteri memnuniyeti ve talep doğrultusunda İsrail uçak kargo hizmeti ile de büyük bir boşluğu dolduruyor.

İsrail Uçak Kargo Hizmetleri

Ortadoğu’nun önemli ülkelerinden İsrail’de ticaret ile uğraşan firmaların yurtdışı gönderimlerinde tercih ettiği gümrüklü ürünlerin teslimatları kolay hale geliyor. Acil evrak ve paket gönderimlerinde telefonla anında ulaşabiliyor, kargonuzun alınmasını isteyebilirsiniz. Uçuşa hazır uçakları ile kargonuz dilerseniz kurye desteği ile kapıya, isterseniz de havaalanında teslim ediliyor.

İsrail Uçak Kargo İmkanı

 Yurtdışı Kargo taşımacılığı, yasalara uygun koşuluyla her türlü ürünü ve emtiayı taşımak anlamına geliyor. Buna herhangi bir sınırlama durumu getirmek, kargo kültürünün doğasına aykırı oluyor. Kargo taşımacılığı değerli ve de zahmetli bir sektör oluyor. Taşımacılıkta sistemli, profesyonel ve aynı zamanda disiplinli hareket etmek gerekiyor.

İsrail Uçak Kargo Avantajları

Her müşterinin kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş hali oluyor. Ülkemiz merkezli bir uçak kargo bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı şekilde uçak kurye hizmeti ile güvenli ve sorunsuz çözümler sunuyor. Gönderinin özelliği gümrükte yaşanacak olası sorunların önüne geçmek için profesyonel şekilde destek sunan hava yolunu tercih ediniz. Tüm tecrübeyle gümrükte bir problem yaşadığınız zaman hızlı ve kolaylıkla çözüme kavuşmanızı sağlayıp, bu konu yüzünden para ve itibar kaybetmenizin önüne geçiyor.

İsrail Uçak Kargo Hizmeti

Kargo şirketimizden hizmet almakta olan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını anlık izleyebiliyor. Kargo çıkış tarihi, an itibariyle bulunduğu konum, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilmekte olan konşimento takip numarası ile beraber sorgulayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabiliyor. Yurt dışına göndermeyi dilediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı dakikadan itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanıyor.