Image
İran Kargo

İran Kargo

İran, Türkiye ile ticari ilişkilerin sıklıkla yaşandığı, Türkiye’nin komşusu olan bir ülkedir. Bunla birlikte Türkiye’de yaşayanlar İran’a sık sık kargo gönderebilmektedirler. Yine İran’dan bir ürün Türkiye’ye getirilmek istenebilmektedir. İran da dahil olmak üzere Türkiye’den uluslararası bir biçimde kargo taşımacılığına ihtiyaç duyan biri mutlaka profesyonel bir kargo taşımacılığı firmasına danışması gerekmektedir. Havakargo.org İran da olmak üzere Türkiye’den tüm ülkelere kargo gönderip, tüm ülkelerden Türkiye’ye kargo getirebilmektedir. Havakargo.org’un uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Uzman kadromuz ile birlikte taşınacak ürünün hasar almaması adına tüm tedbirler alındıktan sonra müşteri memnuniyeti gözetilerek ülkeler arası taşınabilmektedir. Havakargo.org tüm prosedürlere dikkat etmektedir. Bu bakımdan tüm işlemler yasaldır.

Müşteri Memnuniyeti

Özellikle teknolojinin hayatımıza girmesi ile beraber Havakargo.org firması da müşteri memnuniyetini gözettiğinden hizmetlerinde teknolojiye sıkça yer vermektedir. Gönderi takip sistemimizle kargonuzun nerede olduğunu tahminen ne zaman ulaşabileceği gibi hizmetleri müşterilerimiz rahatlıkla almaktadır. Biz Havakargo.org firması olarak bu işi titiz bir şekilde yapmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. İster bireysel ister kurumsal tüm müşterilerimize sağladığımız hizmetlerde kaliteden ödün vermeden bu hizmetleri sizlere sunuyoruz. Firmamız Havakargo.org olarak ilk önceliğimiz daima müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu sebeple sizler için titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eğer siz de en iyi lojistik firması ile çalışmak isterseniz bize ulaşın. Havakargo.org size pek çok imkân sunmaktadır. Bizden alacağınız hizmetimizde bizlere vermiş olduğunuz kargonuz kapınızdan alınır ve aynı gün içerisinde yurtdışı çıkış işlemleri tarafımızca sağlanmaktadır. Fiyatlar gönderdiğiniz ürün hacmine göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca gönderilerinizi internet sitemize tıklayarak kargo takip sistemi üzerinden takibini sağlayabilirsiniz. Firmamız Havakargo.org olarak sizler için en iyisini yapmaya devam etmekteyiz.

Güvenli Teslimat

Alanımızın en iyisiyiz. Kaliteli hizmetlere uygun fiyatlar ile ulaşmak isterseniz bize ulaşın. Kurumsal müşterilerimizde de internet üzerinden satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri kapınızdan teslim alarak alıcıya güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Lojistik firmaları arasında en iyisi olduğumuz için Havakargo.org sıklıkla tercih edilmektedir. Havakargo.org firması ihracatta maliyetlerinizi düşürerek yurtdışı satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olmaktadır. Bizler Havakargo.org olarak kargonuz dünyanın neresinde olursa olsun güvenli bir şekilde kargonuzu alarak sizlere teslim sağlıyoruz.

Sigortalama İşlemi

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına sigortalama işlemi de istenirse yapmaktayız. Bize ulaşarak sigorta talebinde bulunabilirsiniz. Gönderiniz tarafımızdan alıcıya en hızlı şekilde gönderilir. Bize güvenerek ürünlerinizi alıcıya teslimi için ilettiğinizde gönderilerinizi karayolu, gemi, uçak gibi mümkün olan her ulaşım araçlarını kullanarak ile taşıma sağlıyoruz. Bu sayede uygun fiyat tarifemizle müşterilerimize ciddi oranda maliyetleri düşürüyoruz. Müşterilerimiz tarafından bu kadar sıklıkla tercih edilmemizin sebebi de işimizi titizlik ile yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Eğer lojistik alanında en iyi hizmeti uzman ekibimizden almak isterseniz Havakargo.org firmasına ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz

Bir kargo taşımacılığı firması olarak çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak birçok hizmet ile müşterilerimize en hızlı kargo imkanını sunmaktayız. Müşteri hizmetlerimiz sizler tarafından gelen çağrılarını cevaplamaktadır. Bu sayede müşteri hizmetlerimiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz. Ayrıca soru, öneri ve şikâyetlerinizi de müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde size dönüt sağlayacaktır. Ayrıca internet sitemize gelerek gönderi takip seçeneğinden gönderinizin durumunu da rahat ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Fiyatlarımız

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen bir diğer konu da fiyat konusudur. Bu konuda müşterilerimize standart bir fiyat veremeyiz. Çünkü gönderilen ürünün ağırlığı ve değeri değiştiği için fiyatlar arasında değişiklik de olmaktadır. Fiyat hususunda bilgi sahibi olabilmek için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin. Uzman ekibimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Havakargo.org firması İran ile Türkiye arasındaki ticari faaliyetlere katkıda bulunmaktadır. Çünkü bireysel, kurumsal, hafif, ağır, büyük, küçük fark etmeksizin her türlü kargoyu alıcıya ulaştırmaktayız. Kaliteli ve güvence vermemiz ile ülkelerarası kargo ulaşımı hizmetine ihtiyacı olanların öncelikle tercih ettiği bir firmayız. Müşteri memnuniyetinin oluşması firmamız Havakargo.org’un en büyük gururudur. Bununla birlikte hizmetlerimizin kalitesi her bir yeni müşteriyle artmaya devam etmektedir. Siz de sorunsuz bir şekilde kargo göndermek ya da kargo almak isterseniz firmamız Havakargo.org’a danışmanız gerekmektedir. Bize ulaşmanız durumunda hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra fiyat tarifesini de paylaşmamızın hemen ardından onaylamanız halinde işlemlerinize sizi uğraştırmadan gün içerisinde başlamaktayız. Ayrıca İran da dahil olmak üzere tüm ülkelerin gümrük mevzuatlarını takip etmekteyiz. Yeni bir veri paylaşılması halinde hemen haberdar oluruz. Bu sayede de müşterilerimizle paylaştığımız hizmetler kusursuz bir şekilde yasallığını korumaktadır.

Sonuç olarak Havakargo.org profesyonel lojistik firmasıdır. Profesyonel olmamızın getirdiği en büyük sonuç olarak da müşteri memnuniyetinin oluşmasıdır. Bunun da nedeni ise hizmetlerimizin kaliteli, uygun fiyatlı ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmesidir. Siz de sorunsuz lojistik hizmeti arıyorsanız firmamız Havakargo.org’a danışmalısınız.

Günün herhangi bir saatinde, haftanın yedi gününde müşteri hizmetlerimiz her zaman sizin için açıktır. Müşteri hizmetlerimize firmamız ile alakalı istediğiniz her şeyi danışabilirsiniz. Bu sayede açıkça profesyonel bir firma olduğumuzu görebileceksiniz. Bunun yanında uygun fiyat tarifemiz ile birlikte hizmetlerimiz kaliteli olduğu kadar da uygun fiyatlıdır. Tüm ülkeler arasında çeşitli ulaşım araçları kullanarak gerçekleştirdiğimiz lojistik hizmetimizden siz de yararlanın.