Image

İngiltere Uçak Kargo 0212 234 00 70

İngiltere Uçak kargo gönderimi

İngiltere‘nin her yerine uçak kargo yollamak artık mümkün. Göndermek istediğiniz ingiltere uçak kargo  İstanbul’da bulunan merkez ofisimize teslimi sağlanır. Bundan sonra ki adımlar da kargonuz güvenilir ve hızlı teslimatı için ekibimiz tarafından operasyonu sağlanır.

İngiltere uçak kargo yola çıktığında ilk olarak Almanya da gümrükleme işlemi yapılır bu işlemden sonra belirttiğiniz adrese teslimatı sağlanmaktadır. Kargo fiyatları paketinizin büyüklüğüne, ağırlığına göndermek istediğiniz yerin uzaklığına ve seçmiş olduğunuz servis hizmetine göre fiyat değişkenliği göstermektedir.

Acil bir şekilde ulaştırılması gereken bir paketiniz varsa ekspres hizmetinden yararlanabilirsiniz. Göndermek istediğiniz kargo cinsine göre de belli başlı prosedürler mevcuttur.

Örneğin; Kozmetik ve ilaç tipi bir paketiniz varsa 16 maddeden oluşan MSDS formunu tarafımıza iletmelisiniz. Fiyatlandırma, servis hizmetlerimizin yani sıra kargo takip ve sorgulama sistemimiz mevcuttur. Paketinize tanımlamış olduğumuz bir kod vardır bu kodu kullanarak kargonuz hakkında an ve an haberdar olabilirsiniz.

Kargoculuk, son zamanlarda online satışlar sayesinde oldukça artış göstermektedir. Özellikle İngiltere’ye uçak kargo ile lojistik sağlanmaktadır. Uçak kargosu pahalı olmasına rağmen oldukça tercih edilen kargo taşımacılığı olarak göze çarpmaktadır. Uçak kargo taşımacılığının fazlalıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi ise, zaman açısından kargoların hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır.

İngiltere Kargo

Türk Hava Yolları vb. firmalarla İngiltere’ye kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Düzenli olarak sevkiyatlarla beraber etkili ihracatlar yapılmaktadır.

İngiltere Kargo Fiyatları

İngiltere Kargo fiyatları uçak taşımacılığında kara yoluna göre biraz daha maliyetli olarak karşımıza çıkmaktadır. İngiltere’ye de çeşitli fiyat tarifeleri ile uçak ile kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Kargo fiyatları gönderi içeriği ve kilosuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar şu şartlara bağlı olarak belirlenmektedir. Fiyatlar kilo bazında belirlenmektedir. Fiyatlar şu kilo bazlarına göre belirlenmektedir. Fiyatlar şöyle sıralanabilir:

  • 100 kilo ve üzeri,
  • 300 kilo ve üzeri,
  • 500 kilo ve üzeri,
  • 1000 kilo ve üzeri olmak üzere kilo bazında çeşitli fiyat türleri bulunmaktadır.

İngiltere Kargo Taşımacılığı Hizmetleri

İngiltere gibi gelişmiş bir ülkeye uçak ile kargo imkanı bulunmaktadır. Bu taşımacılık gerçekleştirilirken uçak ile hava yoluyla çeşitli kargoların gönderimi yapılmaktadır. Hava yolu ile ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune paket taşımacılığı, uluslararası paket taşımacılığı, evrak ve doküman gönderimi ve zati eşya taşımacılığı gibi çeşitli gönderimler gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.