Image

Güney Afrika Uçak Kargo

İLETİŞİM 0535 622 02 02 /0212 234 00 70

Güney Afrika’dan ülkemize ziyarete gelen misafirler adına, kargo çözüm ortağı olmaktadır. Güney Afrika Uçak Kargo ve bununla beraber Valiz Taşımacılığı da yapan adresten adrese biçimde teslim hizmetleri ile güvenilir hizmet sağlıyor. Bilindiği şekilde hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülke ve bölgelere bağlı olarak belli şekilde kilo hakları tanımaktadır. Kilo aşımları yaşandığı vakitte hava yolları çok yüksek fiyatlar uygulamaktadır.

Güney Afrika Uçak Kargo Hizmetleri

Türkiye’den Güney Afrika’ya uçak kargo ile numune hediye çok gönderi de yapılmaktadır. Uluslararası taşımacılık şeklinde ve dış ticaret şirketi sınır hizmet seçenekleri arasında bu konuda da çözümlerin ortağınız olmaktadır. Numune olarak bir çok ürün çeşidini Güney Afrika Kargo rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Güney Afrika Uçak Kargo İmkanı

Sınırsız olan hizmet seçeneklerimiz arasında Güney Afrika’ya evrak ve doküman taşımacılığı da sürdürülmektedir. Ticari veya bireysel olarak bu Güney Afrika’ya ulaşmasını evrak ve dokümanlarınızı teslim güvenle taşımaktayız. Güney Afrika’ya evrak göndermek konusunda çok kolay sağlanmaktadır. Güney Afrika uçak kargo ile gönderilen her şey çıkış yapılan hava yolu her daim takip etmeniz sağlanmakta oluyor. Çıkış esnasında düzenlenen airwaybıll üzerinde bulunmuş çıkış numarasını ilgili hava yolu kargo takip yazarak gönderinizin her bir aşamasını takip edebilirsiniz.

Güney Afrika Uçak Kargo Avantajları

Zamanında teslimatlar sağlanabilmesi için valiz içeriğinin ve alıcı adres bilgisinin doğru yazılmasının oldukça büyük önemi bir hayli büyüktür. Gönderici tarafından yanlış proforma teslimatlarda aksaklığa sebep olmaktadır. Konusunda uzman arkadaşlarımız bilgi, deneyim birikimiyle bu konuya çok dikkat etmektedir ve doğru bir şekilde tümüyle proforma doldurulması konusunda yerli yahut da yabancı çözüm ortaklarımız destek vermektedir.

Güney Afrika Uçak Kargo Hizmeti

Firmamız güvenilirliğine inanmakta olduğu hava yolu ve partnerleri ile hız kesmeden çalışmaktadır.Yurtdışı Kargo  Bu kapsamda İstanbul başta çeşitli oteller, acenteleri ve turizm rehberleri ile anlaşmamız bulunmaktadır ve aynı zamanda, Güney Afrika valizlerin adresten şekilde alınarak yurt dışında belirtilmekte olan ve adrese teslim edilmesinde her türlü desteği tümüyle ivedi şekilde alabilirsiniz. Güney Afrika ülkelerine otuz kilo üzerini geçen valizlerde çok ekonomik fiyatlarla çalışmaktayız.