Image

Gine Uçak Kargo 2022

İLETİŞİM 0212 234 00 70 / 0535 622 02 02

Gine’de ülkemize ziyarete gelen misafirlerimiz içinde, kargo çözüm ortağı Gine Uçak Kargo ve bununla beraber Valiz Taşımacılığı da adresten adrese teslim ile hizmet vermektedir. Bilindiği gibi Gine hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı şekilde olmak üzere belli bir kilo hakkı tanımaktadır. Çeşitli kilo aşımlarında Gine hava yolları çok yüksek fiyatlar uygulamaktadır.

Gine Uçak Kargo Hizmetleri

Türkiye’den Gine’ye uçak kargo ile numune tabir edeceğimiz bir çok gönderi uluslararası taşımacılık ve dış ticaret limited şirketi seçenekleri bu konuda da çözüm olmaktadır. Numune hediye olarak bir çok ürün çeşidini Gine’ye gönderebilirsiniz. Bu ürünler ev tekstili, lokum, şahsi kıyafet, kahve, halı, perde, oyuncak, züccaciye ürünlerinin tamamı, otomotiv yedek parçası, giyim ürünlerinin tamamı, plastik ürünler, metal ürünler ürün çeşidini Gine’ye hediye olarak mümkündür. Numune paketlerin çıkışında proforma doldurma zorunluluğu vardır.

Gine Uçak Kargo İmkanı

Sınırsız hizmet arasında Gine’ye bireysel olarak ulaşmasını istediğiniz dokümanlarınızı teslim güvenle taşımaktayız. Gine’ye evrak göndermek konusunda uzman olarak sayesinde sağlanmaktadır. Çıkışların sağlanması düzenlenme zorunluluğu yoktur. Hava konşimentosu ile beraber çıkışı sağlanmaktadır gümrük işlemine tabi hızlı bir şekilde göndericisin alıcısına ulaşıyor. Gine uçak kargo ile gönderilen her gönderinizi çıkışları takip etmeniz sağlanmaktadır. çıkışta airwaybıll bulunan numarasını hava yolu kargo takip kısmıma gönderinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

Gine Uçak Kargo Avantajları

Yurtdışı kargo ile beraber durumda valiz taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu ile zamanında ivedilikle teslimatlar için valiz içeriğinin adres bilgisinin doğru yazılması büyüktür. Gönderici tarafından hatalı kısmında doldurulan proforma aksaklık yaşanmasına sebep olmaktadır. Konusunda uzman arkadaşlarımız konuya çok her daim dikkat etmektedir, yerli ve yabancı çözüm ortaklarımız sürekli biçimde destek vermektedir.

Gine Uçak Kargo Hizmeti

Bu konu kapsamda ve özelinde İstanbul başta olmak üzere yer alan oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile beraber her daim anlaşma olup, Gine Kargo ile valizlerin adresten alınıp yurt dışında belirtilen firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine ve Gine’ye otuz kilo üzeri çok ekonomik çalışılır.