Image

Uçak KargoGaziantep uçak kargo hizmetlerimizle alakalı tüm detay ve teknik bilgiler için müşteri departmanımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soruların yanıtını profesyonel danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Kargonuzun güvenliği ve içinizin rahatlığı açısından en özel hizmetleri hazırlayan firmamız, Gaziantep’ten tüm Türkiye’ye 7 gün 24 saat boyunca ekspres ve acil koduyla taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerin ışığıyla bulutları aydınlatmaya devam ederek, Gaziantep uçak kargo hizmetlerimizle hava taşımacılığına imzamızı atıyoruz.

Kadim tarihiyle Anadolu’nun en eski yerleşim alanlarından biri olan Gaziantep, doğunun incisi ve ilk gelişen Anadolu illerinden biridir. Gelişmiş sanayi bölgeleri, eğlence merkezleri ve yeme içme sektöründe dünya mutfağına eşsiz bir menü zinciri oluşturan bu şehir, Kurtuluş Savaşı sırasında halkının vermiş olduğu kahramanlıklarla adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Düşman işgalindeki bu benzersiz kahramanlığı sebebiyle, 8 Şubat 1921’de yayınlanan genelgeyle Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik unvanı layık görülmüştür. Bu tarihten itibaren Gaziantep olarak anılmaya başlayan şehir, her alanda çekim merkezi halini alarak günümüze kadar bu özelliğini koruyup gelmiştir.

Her türlü kargo hizmetlerinin çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanıldığı bu kadim şehirde, Gaziantep uçak kargo hizmetleri de aynı sıklıkla kullanılmaktadır.

* Anlık bilgi aktarımı

* Her türlü bitki ve çiçek gönderimi

* %100 müşteri memnuniyeti

* Deneyimli çağrı merkezi personeli

* Özel danışma hizmetleri

Uçak kargo hizmeti fazlaca detay barındıran ve tecrübe isteyen bir alandır. Bu alanda deneyimi olmayan firmalarla çalışmanız, hem bütçenizi, hem de iş güvenliğinizi olumsuz şekilde etkileyerek, çeşitli lojistik aksamalara ve maddi kayıplara uğramanızı sağlayacaktır. Bu kapsamda firmamız sizlere Uçak Kargo alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır.
%100 müşteri memnuniyeti esaslı taşımacılık anlayışımız ve altyapı hizmetlerimizle sizlere üstün bir kargo deneyimi vadediyoruz. Çabuk bozulabilecek gıda ürünlerinizi, havalimanında bulunan özel depolama tesislerimizde saklıyor ve ısı ayarlı derin dondurucularımızda bekletiyoruz.
Ürün ve numunelerinizi sizlerden teslim aldığımız formda adreslerine ulaştırarak, sürprizlerle karşılaşmanıza engel oluyoruz.

⇒ Gaziantep Kargo Avantajları

• A’dan z’ye hızlı ve profesyonel çözümler

•  Tüketim amaçlı yiyeceklerin numuneleri

•  En uygun fiyat garantisi

•  Kaliteli ve güvenilir hava taşımacılığı

•  En üst kalite teknik donanım seçeneği

•  Sorunsuz teslimat garantisi

Deniz ürünleri, meyveler, sebzeler, kuruyemişler, bakliyatlar ve sütlü tatlılar gibi ürünleriniz alanında uzman personellerimiz tarafından, güven içerisinde taşınarak teslim edilmektedir. Her türlü canlı hayvan ve bitki taşımacılığının doğru adresi olarak alanda kazandığımız tecrübeler ışığında, Gaziantep uçak kargo hizmetlerinde belirleyici adres olmaya devam ediyoruz.
Sizlerle oluşturduğumuz karşılıklı güven esası ile işinizin boyut, ağırlık ve içeriğine göre fiyat politikaları belirliyor, bu fiyat politikalarımız özelinde sizleri yanıltmayacak şekilde şeffaflığı ön plana koyuyoruz. Türkiye’nin tüm illerinden Gaziantep uçak kargo hizmeti sağlayan firmamız, gün içerisinde acilen yetişmesi gereken tüm işlerinizi kapıdan kapıya sunduğu özel teslimat seçeneği ile gerçekleştirerek hızlı çözümleri sizlerle buluşturuyor.

•  Yiyecek ve giyecek malzemeleri

•  Özel sigortalama seçenekleri

•  Tecrübeli lojistik hizmeti

•  Dondurulmuş ürün taşımacılığı

•  Et, balık ve süt ürünleri kargo hizmeti

•  7 gün 24 saat acil hava taşımacılığı

⇒ Türkiye’nin Her Yerine Kargo Gönderme

Sigortalama alanında tanınan ulusal ve uluslar arası firmalarla yaptığımız özel poliçelerimizle, ürün güvenliğinizi hat safhada tutuyor ve teknik aksaklıklardan doğacak olumsuzluklara karşı koruma altına alıyoruz. Deneyimli çağrı merkezi personellerimiz sayesinde her an teslimatınız konusunda canlı takip bilgileri alabilir, size özel tanımlanmış takip kodunuz ile gerekli sorgulamalarda bulunabilirsiniz. 

•  Türkiye’nin tüm havalimanlarına entegre altyapı

•  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı depolama hizmeti

• Ekspres kargo hizmeti

•  Soğuk hava deposu hizmeti

•  Acil kodlu taşıma hizmeti

•  Özel taşıma seçenekleri

İstanbul’dan Gaziantep’e uçak kargo hizmeti veren işletmemiz adından da anlaşılacağı üzere İstanbul’dan Gaziantep iline hizmet vermektedir. Siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli, tecrübeli, uygun fiyatlı, güvenilir ve hızlı bir şekilde kargo hizmeti sunmaktayız. İşletme olarak öncelikle sizlerden ürünlerinizi almakta ve bu ürünlerimizin paketleme aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan makinalar ve tecrübeli elemanlarımızın yardımı ile havalı ambalajlarla ürünleriniz paketlenmekte ve en güvenilir hale gelmektedir. Daha sonra teknolojik sistemlerimize paketleriniz işlenmekte ve bir kod verilmektedir. Bu kod sayesinde paketleriniz anlık olarak takip edilebilmektedir. Paketleme işlemi biten ürünlerinizin elemanlarımız tarafından büyük bir özen ve dikkat ile uçaklara nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Gönderiler An ve An Takip Edilmektedir

Uçaklara yerleştirilmeleri aşamasında her an elemanlarımız tarafından takip edilmekte ve en ufak bir sorun çıkması engellenmektedir. Gideceği adrese ulaşan paketleriniz yine elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve sahiplerine teslim edilmektedir. Gaziantep uçak kargo işletmesi olarak her zaman piyasa şartlarına oranla en iyi fiyatları siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz bu fiyatlar ve hizmetler sayesinde sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Sizler de kaliteli bir uçak kargo hizmeti almak istiyorsanız mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Gaziantep uçak kargo işletmesi olarak günümüz şartlarında kargo sektörüne artan talebin ve bu talep doğrultusunda fiyatlarında aynı oranda gösterdiğinin farkındayız. Bu fiyat artışlarının siz müşterilerimize rahatsız ettiğinin de farkındayız. Bu sebepten dolayı işletme olarak bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptığı araştırma, hesaplama ve çalışmalar ışığında fiyatlarımı her zaman en uygun seviyelerde tutmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Ön Plandadır

Fiyatlarımızın bu denli uygun fiyatlarda bulunması siz müşterilerimizi memnun etmekte ve bizlere olan güvenlerinizi artırmaktadır. Gaziantep uçak kargo işletmesi olarak sizlere sunduğumuz uygun fiyatların en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.