Image

Gana Uçak Kargo 2022

İLETİŞİM 0212 234 00 70 / 0535 622 02 02

Gana’dan ülkemize ziyarete gelen misafirlerimiz  Gana kargo çözüm ortağı olmaktadır. Valiz Taşımacılığı da yapan adresten adrese teslim ile güvenilir hizmet vermektedir. Hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı belli bir kilo hakkı tanımaktadır. Kilo hava yolları çok yüksek fiyatlar uygulamaktadır.

Gana Uçak Kargo Hizmetleri

Türkiye’den Gana uçak kargo ile hediye tabir edeceğimiz gönderi yapılmaktadır. taşımacılık ve dış ticaret limited şirketi sınır hizmet arasında bu konuda da çözüm olmaktadır. Numune olarak bir çok ürün çeşidini Gana’ya gönderebilirsiniz. Bu ürünler ev tekstili, kahve, şahsi kıyafet, fincan takımı, mutfak ürünleri, perde, oyuncak, züccaciye ürünleri, lokum, otomotiv yedek parçası, plastik ürünler, metal ürünler, krem, halı, medikal vb bir çok ürün çeşidini Gana’ya hediye göndermeniz mümkündür. Numune paketlerin hediye kargo çıkışlarında da proforma doldurma zorunluluğu bulunur.

Gana Uçak Kargo İmkanı

Sınırsız hizmet seçeneklerimiz ile Yurtdışı kargo Gana’ya evrak yahut doküman taşımacılığı da sürüyor. Ticari yahut da bununla beraber bireysel olarak bu Gana’ya ulaşmasını istediğiniz evrak ve dokümanlarınızı teslim güvenle taşımaktayız. Gana’ya evrak göndermek çok kolay sağlanmaktadır. Hava konşimentosu çıkışı sağlanmaktadır ve bir gümrük işlemine tabi olmadan hızlı göndericisinden tamamen alıcısına ulaşmaktadır. Gana uçak kargo ile gönderilen gönderinizi çıkış yapılan hava yolu takip etmeniz sağlanmaktadır. Çıkışta düzenlenen airwaybıll ile bulunan çıkış numarasını hava yolu kargo takip kısmıma yazıp gönderinizin aşamasını takip edebilirsiniz.

Gana Uçak Kargo Avantajları

Uçak kargo taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu var. Zamanında teslimatlar valiz içeriğinin, adres bilgisinin doğru yazılmasının önemlidir. Gönderici tarafından eksik, hatalı doldurulan proforma aksaklık yaşanmasına sebep olmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız birikimiyle bu konuya her daim dikkat etmektedir ve proforma doldurulması konusunda yabancı çözüm ortaklarımız destek vermeye devam ediyor.

Gana Uçak Kargo Hizmeti

Firmamız bu konuda inandığımız hava kargo ve partnerleri ile çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşmalar bulunmaktadır, Gana’ya adresten yurt dışında belirtilen adrese teslim edilmesinde destekleri rahatça alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine ise tamamen otuz kilo üzeri çok ekonomik fiyatlar ile beraber sürdürülüyor.