Image

Fransa Uçak Kargo 0212 234 00 70

Fransa kargo gönderimi

Fransa’nın pek çok lokasyonuna uçak kargoyu kullanarak paketinizi bize güvenli bir şekilde teslim edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun paketinizi İstanbul’da merkez ofisimize iletmeniz gerekmektedir. Paketiniz, elimiz tarafınca operasyonu ve süreçleri planlanir ve hazır hale getirilir.

Kargo fiyatları paketinizin ağırlığına, olcutune, göndermek istediğiniz yerin uzaklığına ve servis hizmetine göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için internet sitemizde bulunan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. servis hizmetleri iki şekildedir. Paketinizin aciliyeti mevcut ise size en uygun servis hizmeti ekspress kargo olucaktir.

Paketiniz hızlı ve güvenli bir biçimde teslimi sağlanır. Diğer hizmetse ekonomik kargo hizmetimiz, operasyon ekibimizin belirlediği zamanda yola çıkar ve kargonuz güvenle teslim edilir. Bu iki hizmet arasında da fiyat farkı vardır.

Göndermek istediginiz kargo tipine göre de süreçler değişkenlik göstermektedir. Örneğin; kozmetik ve ilaç tipi kargonuz varsa 16 maddeden olusan MSDS formunu tarafımıza teslim etmelisiniz. Aynı zamanda, kargonuza atanan kod sayesinde “kargo takip sorgulama sisteminden” paketinize tanımlamış olduğumuz kodu girerek an ve an kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fransa Uçak Kargo

Son dönelerde kargoculuk sektörü çok önem kazanan bir sektör olmuştur. Sadece kara yolu ile değil, hava yolu ile de kargo taşımacılığı yapılarak zaman açısından büyük tasarruf elde ediliyor. Kara yolu ile kargo taşımacılığına göre biraz daha maliyetli olmasına rağmen uçak kargo tercihi de son dönemlerde giderek artış göstermiştir.

Fransa Hava Taşımacılığı

Uçak kargo yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Özellikle Fransa gibi büyük bir ülkeye fazlasıyla uçak kargo taşımacılığı yapan firmaya rastlanılır. Düzenli olarak yapılan sevkiyatlarla beraber, yapılan ihracatlar daha da efektif hale getirilir.

Fransa Uçak Kargo Fiyatları

Uçak kargo ile hava taşımacılığının kara yoluna göre biraz daha maliyetli olduğu dikkat çekiyor. Fransa’ya çeşitli fiyat tarifeleri ile beraber uçak kargo seferleri düzenlenmektedir. Fransa Uçak kargo fiyatları da paket içeriği ve kilosuna bağlı olarak belirlenir. Fiyatlar şu kilo bazlarına uygun olacak şekilde belirlenir, fiyatların şöyle sıralanması mümkündür:

  • 100 kilo ve üzeri,
  • 300 kilo ve üzeri,
  • 500 kilo ve üzeri,
  • 1000 kilo ve üzeri, olmak

üzere kilo bazında çeşitli fiyat türleri bulunmaktadır.

Fransa’ya Kargo Taşımacılığı Hizmetleri

Fransa’ya uçak kargo gönderme imkanı bulunuyor. Uçak kargo gönderimi yapılırken çeşitli kargoların gönderimi yapılmaktadır. Uçak kargo ile, ihracat-ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, evrak ve doküman gönderimi, uluslararası paket taşımacılığı ve diğer eşyaların taşımacılığı yapılır. Siz de uçak kargo ile göndermek istediğiniz şeyleri gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.