Image
Beyaz Rusya Kargo

Beyaz Rusya Kargo

Beyaz Rusya’ya bir kargo gönderimi mi sağlamak istiyorsunuz? Ya da Beyaz Rusya’dan bir kargo mu almak istiyorsunuz? Bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin uluslararası pazarımızda kargo hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Havakargo.org profesyonel bir kargo firması olmakla birlikte uluslararası pazara kargo hizmetleri ile katkı sağlamaktadır. Uygun fiyat tarifesi ve profesyonel ekibiyle ülkeler arası ulaşımı sağlayabilecek araçları ile Beyaz Rusya da dahil olmak üzere onlarca ülkede kargo hizmeti sağlayan Havakargo.org şirketi olarak sizin için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kargo hizmetlerimiz sırasında müşteri memnuniyeti önem arz etmektedir. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uluslararası pazarda her türlü kolaylığı sağlayan firmamız yeni müşterileriyle de hizmet ağını genişletmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebiliyor oluşumuz sizlerin isteği doğrultusunda en iyi hizmet vermemize olanak sağlamaktadır. Havakargo.org firması olarak iki yüzden fazla ülkede servis vererek, tüm gönderilerinizi güven ve hızla taşımaktayız. Teknolojiyi yakından takip ederek en güncel teknolojik sistemleri uygulamaya alarak bu noktada değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri kalite standartlarında sağlamaktayız.

Hızla ve Güvenle Teslimat

Hediye ve doküman gibi gönderilerinizi sayemizde hızla ve güvenle gönderebilirsiniz. Gönderileriniz tarafımızdan kapınızdan alınıp ve aynı gün yurtdışı çıkış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sonrasında ise derece en kısa sürede kargolarınız teslim edilir.

Sigortalama İşlemi

Havakargo.org, talep etmeniz durumunda son derece uygun fiyatlarla tüm gönderilerinizi sigortalayıp taşıyabilmektedir.

300 kg ve 15000 € fatura değerini aşmayan gönderilerinizi, Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) kapsamında, hiçbir prosedür gerektirmeden, alıcılarınızın adresine kadar bu hizmet ile teslim edebilmekteyiz.

Beyaz Rusya da dahil olmak üzere birçok ülkeye gönderimini sağlayabilmemizin yanında kargonuzu, dünyanın neresinde olursa olsun, sadece bir talimatınız ile göndericinizden alıp, Türkiye’ye de getirebilmekteyiz. Soruna özel çözüm alternatifleri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Uluslararası Kargo Taşımacılık

Havakargo.org olarak uluslararası kargo taşımacılık faaliyetlerimizde sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacaksınız. Havakargo.org firmasından alacağınız kargo hizmeti ile birlikte yurtdışı kargo süreçleri hem taşıdığı yük miktarı olarak hem de ekonomik ihtiyacınıza uygun çözümleriyle uluslararası pazarda siz de yer edinebileceksiniz.

İhracat ürünlerinin uluslararası kargo taşımacılığı ile yeni adreslerine ulaştırılması kapasitesi yüksek seviyede olan araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. Havakargo.org firmasının kullanışlı ihracat uygulamaları ile müşterinin isteğine özel çözümler üretebilmektedir.

Uluslararası Güvenlik Standartlarına Uygunluk

İthalat, ihracat ve e-ticaret yöntemlerinin taşımacılığında hareket eden firmamız Havakargo.org, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışına sahip surette müşterilerine hizmet etmektedir. Uluslararası güvenlik standartlarını takip ederek ihtiyacınız olan lojistik faaliyetleri sunmaktayız. Her bir müşterimiz için özel plan ve rapor hazırlamaktayız. Kalitemizi en iyi şekilde ortaya koyabilmek adına her türlü konuda hassas süreçleri takip ederiz.

En hızlı kargo süreçleri ve aktarmalı transit taşımalar, ithalat ve ihracat taşımaları ve müşterilere özel hazırlanan faaliyet süreçleri ile profesyonel bir kargo firması olan Havakargo.org müşterilerine kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.
Uzman Kadromuz
Hizmetlerimizi uzman kadromuz aracılığı ile yürütmekteyiz. Her süreci detaylı bir şekilde kontrol etmekteyiz. İhracat taşımacılık hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Yurtdışı kargo taşımacılık süreçleri güven odaklı ve taleplere uygun bir şekilde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Tüm ihracat hizmetlerimiz belirli bir plan ve süreç dahilinde sürmekte ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Taşınacak ürünlerin özelliklerine göre doğru bir sevkiyat aracı seçmekteyiz. Süreçlerinizin en iyi şekilde yürütülebilmesi adına uluslararası mevzuatlara göre hareket etmekteyiz. Sevkiyat süreci öncesinde teslim zamanı, ürünlerin özellikleri, nereye teslim edileceği gibi birçok ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bütün hizmetlerimiz müşteri memnuniyetinin önem arz ettiği işlemlerden oluşmaktadır. Ürünlerinizin sevkiyat noktalarına güvenli bir şekilde varabilmesi adına ürüne özel ambalajlama hizmetleri de yürütmekteyiz. Örnek olarak çabuk bozulabilecek gıdaların gönderilmesi esnasında soğutucu özellikler kullanmaktayız. Firmamız taşımacılık seçeneklerini sunarken özel taleplere uygun olan seçeneklere yer vermektedir.

İsteğe Özel Çözümler

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan “Beyaz Rusya’ya kargo gönderimi nasıl olmaktadır?” sorusunun cevabına bu makalede değinilmiştir. Firmamız Havakargo.org olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına müşterilerimize isteğe özel çözümler sunmaktayız. Firma olarak daima önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Gündemi her daim takip ederek müşterilerimizi her zaman güncel hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Eğer siz de hızlı kargo işlemlerimizden faydalanmak isterseniz profesyonel kargo firması olan Havakargo.org’a ulaşabilirsiniz.

Firma olarak geniş bir alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 220 ülkeye hizmetlerimizi en hızlı şekilde götürüyoruz. Yurtdışına kargo işlemlerini nasıl yapıyoruz? Bu soru bize müşterilerimiz tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Kargo işlemlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlıyoruz.

Yine müşterilerimiz tarafından bize yöneltilen sorulardan bir diğeri de “Güvenlik önlemleriniz nelerdir?” sorusudur. Firmamız müşterilerimize güvence sağlamaktadır. Bu sebeple de alanında uzman olan ekibimiz ile sizler için titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gönderim esnasında firmamız tarafından gönderileriniz için istenirse sigorta imkânı sağlamaktayız. Göndermiş olduğunuz kargolar bizimle güven içerisindedir. Eğer siz de güvenli ve en hızlı kargo gönderimi yapmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Önlemlerimiz

Beyaz Rusya’ya göndereceğiniz kargolar için müşterilerimize birçok seçenek sunmaktayız. Bizimle irtibata geçmeniz durumunda kargonuz kuryemiz tarafından kapınızdan teslim alınacaktır. Ardından tarafımızca Beyaz Rusya’ya gönderimi sağlanacaktır. Ayrıca firmamız Havakargo.org sayesinde hiç yorulmanıza da gerek kalmayacaktır. En iyi lojistik firması olmamızın sebeplerinden biri de işimizi uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini gözeterek yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Yurtdışına en hızlı kargo işlemleri yaptırmak isterseniz siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizle iletişime geçmek isterseniz telefon veya mail üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Fiyat Tarifemiz

Müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konulardan bir diğeri de fiyat tarifemizdir. Fiyat konusu bazı etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Gönderilecek ürünün hacmine göre de fiyat da değişiklik yaşanmaktadır. Bu konuda net bir bilgi sahibi olmak isterseniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En hızlı kargo ve en güvenilir lojistik firması olarak Havakargo.org kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Siz de bu en iyi hizmetlerden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.