Image

Bahreyn Uçak Kargo – Bahreyn’e Kargo Gönderimi

Bahreyn Uçak Kargo Gönderimi

Teknoloji günden güne gelişiyor, değişiyor. Buna bağlı olarak pek çok sektör gelişiyor. Kargoculuk sektörü de değişen sektörler arasında yer alıyor. Ulaşılması zor bölgelere çok kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Bahreyn Uçak kargo hizmetimiz: Hızlı, güvenilir ve pratik olduğu için oldukça tercih ediliyor. Günümüzde hem yurt içine hem yurtdışı uçak kargo gönderilebiliyor. Uçak kargo hizmetinden yararlanabilmek için bu işi yapan şirketlere ulaşmak gerekiyor. Bu şirketler belirlenen gün ve saatte kargoyu gönderenin evinden veya iş yerinden alıyor.

Bahreyn uçak kargo konusu pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Çünkü pek çok kişi Bahreyn’e kargo yollamak istiyor.

Acil gönderilmesi gereken evraklar, genelde uçak kargo ile gönderiliyor. Böylelikle herhangi bir gecikme yaşanmıyor. Eskiden deniz yolu ile 1 ayda gidilecek mesafe günümüzde ara yolu ile 2 günde gidilebiliyor. Bu durum müşterilerin hava yolunu seçmesini sağlıyor. Acil gönderileriniz için Bahreyn uçak kargo hizmetimizden yararlanın ve size özel fiyat teklifi alın.

Uçak kargo şirketleri günden güne çoğalıyor. Böylelikle müşteriler bu şirketlere daha kolay ulaşabiliyor. Uçak kargonun bazı avantajları:

  • Hızlı teslimat
  • Dünyanın dört bir yanına kargo teslimatı yapabilme
  • Uçak kargonun hijyenik olması

Bahreyn Uçak kargo hizmetimizi tercih edenlerin sayısı yıldan yıla artıyor.

Bahreyn Uçak kargo
Bahreyn Uçak kargo

Uçak Kargoda Hangi Ürünler Taşınır?

Uçak kargoda pek çok ürün taşınabiliyor. Bu ürünler paketlenirken özenle paketleniyor. Uçak kargo ile canlı hayvan da taşınabiliyor. Canlı hayvan taşımanın birçok prosedürü bulunuyor. Özel elektronik eşyalar, kıymetli cihazlar, evraklar uçak kargo ile taşınabiliyor.

Uçak kargoyu tercih edenler, hızlı olduğu için tercih ediyor. Çünkü müşteriden alınan kargo en geç 2 gün içerisinde yola çıkıyor.

Bahreyn Uçak Kargo Gönder

Bahreyn Türkiye ile uluslar arası ticarette yoğun olarak temas halindedir. Bahreyn Uçak kargo ile bize teslim etmiş olduğunuz paketinizi Bahreyn in herhangi bir noktasına güvenli ve hızlı bir şekilde iletebiliriz.

Bahreyn e kargosunu iletmek isteyen müşterilerimiz İstanbul da bulunan merkez ofisimize yollayarak, ekibimiz tarafından paketiniz sureclendirilir ve operasyonu sağlanır. Operasyonla firma ve sureclendirme işlemlerinde kargonuz hakkında an ve an bilgi almak için siz müşterilerimize kargo takip kodu verilmektedir.

Böylelikle paketiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bahreyn Uçak Kargo fiyatlandırması iletmek istediğiniz kargonun boyutuna, ölçüsüne göndermek istediğiniz yerin uzaklığına ve servis hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Acil bir teslimatiniz varsa servis hizmetlerimizden express kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz hizmetler sonucunda fiyatlandırma kar bu tip degiskenlere ve kombinasyonlarda göre şekillenmektedir. Göndermek istediğiniz kargo tipine göre de prosedür farklılıkları vardir örneğin ilaç ve kozmetik tipi kargolarımız da MSDS denilen 16 maddelik formu firmamıza tarafınizca bize ulastirmalidir.

Bahreyn Uçak Kargo Göndermek İstiyorum

Bahreyn Uçak Kargo ile orta doğu ülkesine Express ve Ekonomik taşıma seçenekli servislerle kargo gönderimi yapabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kargo acil şekilde ulaşması gerekiyorsa Express servis ile çok hızlı bir kapsamda gönderim yapabilirsiniz. Fakat yolladığınız kargonun herhangi bir zaman hassasiyeti yoksa ekonomik servisi seçerek, hem kesenizi oldukça rahatlatabilir, hemde ucuz maliyetlerle taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bahreyn Uçak kargo
Bahreyn Uçak kargo

Türkiye’den Bahreyn’e uçak kargo

Türkiye’den Bahreyn’e uçak kargo hizmeti ile gönderi yapmak günümüz şartlarında artık çok kolaydır. Firmamızı arayarak yollayacak olduğunuz kargonun bilgilerini vererek çok kısa sürede fiyat teklifi ve servis süresi alabilirsiniz. Hava yolunda fiyatlar tamamen gidiş yapılacak ülkenin uzaklığı, kargo ağırlığı ve ölçü bilgilerine göre şekillenmektedir. Bu konuda net ve sağlıklı bilgi alabilmek için günün her saati hiç çekinmeden şirketimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Bahreyn uluslar arası ticarette Türkiye ile sıcak bir ticaret sürdürmektedir. Coğrafi konumda küçük bir ülke olsa da ticari atılımlarıyla kendinden söz ettirmektedir. Hava kargo gönderimlerin de sadece ihracat değil, numune tarzı hediye gönderimi de kişisel eşyalarda kapı teslim uygulaması ile beyanname açmadan adresten adrese hızlı teslimat yapılmaktadır.

Size özel kişisel paketleriniz 3 iş günü içinde direk adrese ulaştırılmaktadır. Bu süreç Ekonomik veya Express olarak gerçekleşir. Bahreyn’e kargo da 0,5 gramdam dan tonlarca gönderilerinize kadar taşıma yapılmaktadır. İşlemlere hangi arkadaşımızla yaptıysanız teslimata kadar o arkadaşımız sizinle ilgilenerek, bilgi akışı sağlamaktadır.

Büyük firmalarda belirli saatler dışında bilgi almanız mümkün değildir. Bizler bu şekilde çalışmıyoruz kargonuz ne durumda gümrükten sorunsuz çıktımı, dağıtıcı firmaya verildi mi, kim teslim aldı, teslimat detayları tüm bu bilgileri net bir şekilde bilgi akışı sağlanmaktadır.

Profesyonel çözüm ortağınız Bahreyn Uçak Kargo olarak ülkenin tüm bölgelerine adres teslimatı bire bir olarak yapılmaktadır.

BAHREYN’E HAVA YOLU UÇAK KARGO HİZMETİ

Verdiğimiz üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye Bahreyn için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dahilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Bahreyn kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

Çözüm ortakları ithal edilen ürünlerin çeşitliliğine bağlı kalarak uçak kargo hizmetini süreklilik haline getirmiştir. Firmanın Bahreyn ile uzun yıllar boyunca iyi ilişkilerinden dolayı ticari anlamda birçok faaliyet yapılır. Bu iş de birçok Türk iş adamı veya Bahreyn iş adamı tarafından yapılır. Bu Türk ve Bahreyn iş adamları birçok ürün alışı ve satışı gerçekleştirir. Firma Bahreyn’e giden her çeşit uçak kargosu için hem ithalatta hem de ihracatta daima müşterisinin yanında olmuştur.

Bahreyn Uçak kargo
Bahreyn Uçak kargo

TÜM DÜNYA ÜLKELERİNE KARGO GÖNDERME

Bahreyn dışında 220’den fazla ülkeye de aynı hizmeti verir. Firmanın yaptığı bu hizmetlerde uluslararası hızlı kurye ile dünyada başı çeken ve dağıtım zincir ağı geniş hava yolu firmaları yapmış olduğu anlaşmalar dâhilinde hizmetinin gücüne güç katmıştır. Firmamız tarafından evrak, paket, koli gibi numuneler Bahreyn ile Türkiye arasında en fazla gönderilen ve alınan kargolardır.

Bahreyn Kargo için bireysel müşterilerine hızlı ve güvenilirlik konusunda kendini kanıtlamıştır. İster yerli ister yabancı kurum veya bireysel müşterilerin, ithalat veya ihracat yaptığı kargoda söz sahibi olması için ürünleri tanıtması, bu ürünlerin numunelerini dünyadaki her ülke alıcısına ulaştırma zorunluluğu mevcut hale gelmiştir. Firma ise bu kargo alanında kendini başından beri geliştirerek en kaliteli hizmet veren firmalar arasına adını yazdırmıştır. Bu dönemden sonra da firma ithalat ve ihracat yaptığı bu ürünleri uluslararası alıcısının beğenisine sunmak hedeflerinin başında gelir. En büyük hedeflerinden bir diğeri de yine uluslararası büyük iş bağlantılarıyla iş yapmaktır.

GENİŞ VE YAYGIN ACENTE AĞI İLE HIZLI TESLİMAT

Firmamız bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular.

Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Bahreyn’den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150 kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür.

BAHREYN’E NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

Bahreyn’e Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Gıda türü kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir. Kozmetik ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

BAHREYN KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.acilkargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

Bahreyn Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

BAHREYN KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tümbilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Acil Kargo tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

BAHREYN KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

Bahreyn Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.