Image
Azerbaycan Uçak Kargo

Azerbaycan Uçak Kargo

Azerbaycan Uçak  Kargo

Azerbaycan Uçak Kargo , özellikle son dönemlerde oldukça önemli bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Kargo gönderme işlemleri sadece kara yolu ile değil, hava yolu ile de gerçekleştirilmektedir. Azerbaycan Uçak kargo ile taşımacılık da fazlasıyla tercih edilmektedir. Azerbaycan Uçak kargo taşımacılığının fazlalıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi ise, zaman açısından kargoların hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır. Komşu ülkemiz Azerbaycan uçak kargo taşımacılığı yapan ülkeler arasında yer almaktadır.

Azerbaycan Uçak Kargo Gönderme

TH Yolları vb. firmalar ya da Azerbaycan firmaları Azerbaycan uçak kargo işlemlerini gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak sevkiyatlarla beraber etkili ihracatlar yapılmaktadır.

Azerbaycan Uçak Kargo Fiyatları

Kara yolu kargo taşımacılığına göre daha maliyetli olmasına rağmen daha çok tercih edilen Azerbaycan uçak kargo taşımacılığı fiyatlandırılması yapılırken farklı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Azerbaycan kargo fiyatları gönderi içeriği ve kilosuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar şu şartlara bağlı olarak belirlenmektedir. . Fiyatlar şöyle sıralanabilir:

  • 100 kilo ve üzeri,
  • 300 kilo ve üzeri,
  • 500 kilo ve üzeri,
  • 1000 kilo ve üzeri,

Şeklinde kilo bazında çeşitli fiyat türleri bulunmaktadır.

Azerbaycan Kargo ile sizler de Türkiye’den satın aldığınız ürün mal gruplarını Express ve Ekonomik gönderi taşıma seçenekleriyle güvenle gönderebilirsiniz. Azerbaycan’a ihracat yapan firmalara hizmet verilmekte. Aynı zaman Türkiye Azerbaycan arası kargo göndermek isteyen müşterilerine de hizmet vermekte. 10 kg’ dan fazla olan ürünler için adresten teslim alınıp alıcı adresine güvenli şekilde teslim ediliyor. Azerbaycan Uçak Kargo , gümrük işlemlerini ekspres servisleri ile yapıyor. Yerli ve yabancı işletmeler için ihracat ve ithalat taşımacılığı hizmeti de vermekte. İstenen zaman diliminde hareket eden ve güvenli şekilde adrese teslim edilen firmanın kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. 7/24 internet adresinden kargo kayıtları verebilirsiniz. Online takip için verilen e posta adresine mesaj gönderilmekte. İzleme takip numarası ile kurye hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan Uçak Kargo
Azerbaycan Uçak Kargo

Azerbaycan Uçak Kargo Gönderimi

Ürün taşımacılığı dışında önemli evrakların ve dosyaların gün içinde gönderilmesi gereken adresler olabilir. Bu dosyalar belli bir gramajın üstünde olduğunda standart kargo olarak kayıt edilir. Önemli evrak ve dosya gönderimleri için firmanın iletişim adresleri üzerinden iletişime geçerek bilgi almak mümkün. Firmanın müşteri temsilcisine azerbaycan uçak kargo hakkında almak istediğiniz hizmet ile ilgili sorular yöneltebilirsiniz. Resmi evraklar ve gönderilmesi gereken önemli dosyalar için uçak kargo taşımasını tercih edebilirsiniz.

Azerbaycan Eşya ve Ürün Taşımacılığı

Gün içinde teslim garantisi veren uçak kargoculuk işleminde, güvenilir taşımacılık ve paketleme işlemi de firma tarafından yapılır. Değerli eşyalar için sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Kargo teslimatlarının ülkeler arası olmasını ve bölgelere daha hızlı teslimat sağlamak için hava kargo da hizmetler arasındadır. Değerli eşyaların hasar almadan taşınması için firmanın paketleme ve birleştirme hizmeti yer alır. Kara yolu taşımacılığı için teslimat gerçekleştirilene kadar sigorta altına alınmış koliler halinde taşınır.

Kargo Güvencesi ve Zamanında Teslimat!

Çoklu gönderilere verilen önem kadar, bireysel kargo gönderilerine de aynı özen gösterilmekte. Kalite ve hizmetinden ödün vermeden her müşteri için istenilen kargoyu zamanında teslim etmek, güvenli taşımacılık sağlamak, ucuza gönderimler yapmak ve online takip hizmeti ile sigortalama işlemleri yapılmakta. Ürünlerin hasar görmeden eksiksiz ve tam olarak adrese teslimi gecikmeden yapılır. Aynı gün teslimat garantisinin yanında, hasar sigortası ile müşteri memnuniyetini kazanan firma haline gelmiştir. Koli gönderme, 10 kg ve 2000 kg aralığındaki ürünlerin adresten teslim alınması, evrak gönderimleri, değerli eşyalar, küçük eşyalar ve birçok gönderim için güvenli hizmet verilmekte.

Azerbaycan Acil Kargo

Gün içinde mutlaka ulaşması gereken önemli eşyalar ve diğer önemli ürünler olabilir. Acil kargo ve hızlı kargo hizmetinden faydalanarak istenilen sürede yetiştirme fırsatı sunuluyor. Numune şeklinde olan ürünler için acil kargo hizmetleri daha çok tercih edilmekte. Profesyonel kargo şirketi olması ve hava ve kara taşımacılığı sunan firmanın yaptığı işler güvenlik altına alınmıştır. Acil kargonun gönderileceği ülke, şehir, brüt ve net ağırlığı ile kargo ödemeleri hızlı şekilde gerçekleşmekte.

Azerbaycan Uçak Kargo

Azerbaycan Kara Yolu Kargo

Azerbaycan’a hem kara yolu, hem hava yolu olarak hizmet vermekteyiz. Hava yolu euro üzerinden, kara yolu dolar üzerinden işlem görmektedir. Hızlı gönderi tercih eden müşterilerimize hava yolunu tavsiye etmekteyiz. Tonajlı, ağır gönderiler de kara yolunu kilo fiyatı olarak daha uygun geldiğinden dolayı tavsiye etmekteyiz. Servis süresi kara yolunda bir hafta, hava yolunda üç iş günüdür. Kara yolunda beyanname açılarak, faturalı bir şekilde depo teslimi yapılmaktadır. Kendi özel araçlarımızla direk Bakü’ye inen malzemenizi depomuzdan wybill numarası ile teslim alabilirsiniz. Bazen bir, iki gün opsiyon olabiliyor. Gümrük sırasında doğan beklemelerden dolayı aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu aksaklıkların bizim taşımacılığımızla bir ilgisi yoktur. İlgili ülkede gümrük bölümünde yoğunluk varsa mecburen teslimata yansımaktadır. Gümrükten geçen tüm araçlar aynı gün içerisinde depoya malzemeyi indirerek size direk bilgi verilir. Azerbaycan uçak kargo ile gelen ürünlerinizi Bakü depo adresinden malzemenizi aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Hava yolu gönderilerinde bizden çıkan ürünler Almanya aktarım merkezine giderek gümrüklenmektedir. Gümrük işlemleri bitiminde Azerbaycan’a aktarılarak süreç işlemektedir. Gerek görüldüğü takdirde Azerbaycan Uçak kargo gümrüğü ikinci bir gümrükleme yapabilmektedir. İşlemler bittikten sonra hava kargonuz dağıtıcıya ulaştırılarak aynı gün içerisinde adrese teslim yapılmaktadır. Ekonomik açıdan kara yolu kargo süre uzun olsa da daha çok talep görmektedir. Genelde Azerbaycan tekstil gönderileri hava yolunda sıkıntı yaşamaktayız. Bunun sebebi Azerbaycan ülke dışından tekstil alımını minimuma indirmeye çalışmaktadır. Bunu engellemek içinde Türkiye’ye göre vergileri mal değerinin çok çok üzerinde seyretmektedir. Tekstil gönderilerini kara yolundan yapılmasını tavsiye ederiz.

Azerbaycan’a İhracat Ürünleri Kargo Taşımacılığı

İhracat gönderimlerin de genelde ev tekstili ve gıda olarak yapılmaktadır. Azerbaycan da ki acente ağımız özellikle Bakü ihracatların da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için firmamız üzerinden ihracat yapmaya başladık. En azından karşı alıcının firma olması gerekmektedir. Fakat alıcı ve satıcı şahıs ise kendi firmamız üzerinden Azerbaycan’da ki firmamıza göndererek ihracatı gerçekleştiririz. Yani her iki tarafta firma olmadan bizim üzerimizden ihracatlarını gerçekleştirebilir. Özellikle kara yolunda daha esnek, daha uygun navlun fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Tüm bilgileri çağrı merkezin de ki operatörlerle paylaşırsanız yirmi dakika içerisinde tarafınıza dönüş sağlanarak navlun maliyetleri sunulmaktadır. Fiyatı makul bulduğunuz takdirde sizlere e-mail olarak gönderilen talimatnameyi doldurduktan sonra Türkiye’de ve Azerbaycan’da ki tüm gümrük işlemleri dahil sizi hiç uğraştırmadan ihracatınızı gerçekleştirmekteyiz. Mikro ihracatlarda 7500 euro’yu geçmeyen malzemeleriniz faturalı olmak şartıyla adres teslimi yapılmaktadır. 7500 euro’yu geçen ürünlerde hava limanı teslim seçeneği kullanılmaktadır. Tüm gümrükleme işlemleriniz, nakliye, uçak hizmetleri dahilinde yanınızdayız.

AZERBAYCAN’A NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

Azerbaycan’a Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Azerbaycan Gıda Kargo

Azerbaycan Gıda kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir.

Azerbaycan Kozmetik Kargo

Azerbaycan Kozmetik kargo ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

AZERBAYCAN KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Azerbaycan kargo ücretleri ,  gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.acilkargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

Azerbaycan Uçak Kargo Ücretleri

Azerbaycan Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

AZERBAYCAN KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Azerbaycan Uçak Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tümbilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Azerbaycan Uçak kargo hizmetimiz firmamız tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Uçak Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

AZERBAYCAN KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

Azerbaycan Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır

Azerbaycan Kargo Taşımacılığı Hizmetleri

Birçok ülkeyle olduğu gibi Azerbaycan ile de uçak kargo taşımacılığı vardır. . Bu taşımacılık gerçekleştirilirken uçak ile hava yoluyla çeşitli kargoların gönderimi yapılmaktadır. Hava yolu ile ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune paket taşımacılığı, uluslararası paket taşımacılığı, evrak ve doküman gönderimi ve zati eşya taşımacılığı gibi çeşitli gönderimler gerçekleştirilmektedir.

Azerbaycan kargo

Türkiye ile yakın bağlantılar içerisinde olan Azerbaycan uçak kargo ile kargonuzu daha güvenli ve hızlı bir şekilde yollayabilirsiniz. Azerbaycan a kargo göndermek isteyen müşterilerimiz İstanbul’da bulunan merkez ofisimize kargosunu yollayarak, ekibimiz tarafından paketinizin süreç ve operasyonu sağlanır.

Kargo fiyatlandırması paketinizin ölçüsüne, boyutuna, göndermek istediğiniz uzaklığa ve seçmiş olduğunuz servis hizmetine değişkenlik göstermektedir. Acil bir kargonuz varsa Express kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetler doğrultusunda, fiyatlar değişkenlere ve kombinasyonlarda göre şekillenmektedir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler için web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden  bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda yollamak istediğiniz kargo tipine göre prosedür farklılıkları vardır. Örneğin kozmetik ve ilaç tipi kargo larınızın 16 maddeden oluşan MSDS formunu tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir