Image
Arnavutluk Kargo

Arnavutluk Kargo

Arnavutluk’a göndermek istediğiniz bir kargo mu var? Bunun için yurtdışına kargo gönderimi yapabilen bir firmaya ihtiyacınız vardır. Yine Arnavutluk’tan bir kargoyu Türkiye’deki evinize gelmesini istiyorsanız aynı şekilde bir kargo firmasına danışmalısınız. Havakargo.org Arnavutluk da dahil olmak üzere birçok ülkeden ülkeye kargo gönderimi sağlamaktadır. Havakargo.org profesyonel bir firmadır. Profesyonel bir firmanın getirdiği anlayışla da müşteri memnuniyetinin önem arz ettiği hizmetlerimiz hızlıdır. Kargonuz hızlıca gönderilir ya da elinize ulaşır. Havakargo.org olarak ağımıza yeni büyük şirketleri de katarak müşteri memnuniyetinin rahatlıkla görülebileceği hizmetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Müşterilerinin sorunlarına en iyi şekilde çözüm sağlayan Havakargo.org uzman kadrosuyla sorunsuz hizmet ulaştırmaktadır. Havakargo.org yurtdışına kargo gönderimi ve yurtdışından kargo alışı hizmetlerinde lider bir firmadır. Firmamız havakargo.org bu vaziyetten de epey gurur duymaktadır.

Bizlere ulaştığınızda, ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için tüm süreçlerinizde yanınızda olmaktayız. Bu durumun gerektirdiğiyle hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti her zaman göz önündedir. Bütçenize uygun fiyat tarifemizle ihtiyacınız doğrultusunda servis çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

Uzman Kadromuz

Uzman kadromuz ile uluslararası kargo sektöründeki gelişmeleri takip edip sizlerle güncel veriler paylaşarak rekabette fark yaratmanıza olanak sağlamaktayız. Sürdürülebilir fiyat politikamızın yanında her zaman en güncel verileri de sağlayarak uluslararası kargodaki yenilikleri de takip etmenizi sağlamaktayız. Sunduğumuz teknolojik altyapı ve mevzuata uygun hizmetlerimizle firmanızın ve sizin uluslararası pazarda desteğiniz olmaktayız.

Hizmetlerimiz isteğinize özel çeşitlilik göstermektedir.

Hediye, doküman ve benzeri gönderileriniz kuryelerimiz tarafından adresinizden alınarak aynı gün yurtdışı çıkış işlemleri sağlanmaktadır. Dilenilen ülkeye en hızlı sürelerde alıcıların adresine sağlanmaktadır.

300 kg ve 15000 € fatura değerini aşmayan gönderilerinizi, ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) kapsamında gümrük komisyonu veya hiçbir prosedür gerektirmeden yapılan gümrükleme sistemi ile alıcıların adresine güven ve hızlı teslimatı sağlanmaktadır.

Sınırsız Çözüm Olanakları

Biz Havakargo.org firması olarak müşterilerimize e-ticaret gönderileri için sınırsız çözüm olanakları sunmaktayız. E-Ticaret satışlarınızın teslimatını dilediğiniz her ülkeye hızlı ve güvenli taşıma hizmetlerimiz ile ulaştırmaktayız. Bu kapsamda verilen siparişlerin teslimatını yapıyoruz. E-Ticaret gönderilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde adrese ulaşması ve hiçbir sorun yaşamamanız adına sizlere destek olacağımızın garantisini vermekteyiz. Hizmetlerimizden biri olan E-Ticaret kargo ile sanal pazar yerleri ve sosyal medya aracılığıyla yaptığınız satışlar alıcılarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Sizlere e-ticaret gönderileri için çözüm olanaklarını sunmaktayız. Bu kapsamda teslim edilemeyen ya da alıcı tarafından kabul edilmeyen ürünlerin iadesi, yurtdışında depolama ve yeniden teslimat, ücretsiz imha gibi hizmetlerimiz sizin için sunulmaktadır.

İşletmeden işletmeye doğru olan e-ticaret modelinde de biz Havakargo.org firması olarak işletmeden işletmeye satışı gerçekleştirilen ürünlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Gönderilerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla gerçekleştirerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktayız. Bu konuda da Havakargo.org doğru bir adrestir.

Havakargo.org firması sayesinde yurt dışına gönderilecek olan evrak, dosya, paket vb. gönderilerinizi zaman kaybetmeden gönderebilirsiniz. Sayemizde tasarruf etme imkanına sahip olacaksınız.

Üretim ve tüketim ihtiyaçları doğrultusunda gerekli ürünlerin tedarikinin sağlanması için ithalat ve ihracat yüklerinize uluslararası acente ağımız ile etkili çözümler sunmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı alanında servis seçenekleriyle hizmet vermekteyiz. Ayrıca ihracat ve ithalat gönderilerinizde alternatif seçeneklerimizi size sunmaktayız.

Gönderilerinizi hazırlamadan önce ilk olarak gönderilmesi yasak ürün listesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Hazırlanan kargonun “taşınması yasak ürünler” kapsamına dahil olup olmadığını kontrol etmek paket sahibinin sorumluluğundadır. Gönderilerinizin arasında herhangi bir “taşınması yasak ürün” tespit edilmesi halinde, Polis, Gümrük Müdürlüğü veya ilgili idari birimlere bildirim yapılması ile sözleşme feshi hakları saklı kalmak üzere cezai işlem uygulanacaktır.

Yurt dışı gönderilerinizde herhangi bir yasaklı ürün bulunup bulunmadığını Havakargo.org’a teslim etmeden önce mutlaka kontrol etmeniz gerektiğini bildirerek ürünleriniz yasaklı değilse Havakargo.org ile yaptığınız anlaşmalarda ürünlerinizin ulaşımı konusunda her türlü kolaylığı sağlayabilmekteyiz.

Paketleme için ambalaj malzemesi veya koli gerekmektedir. Havakargo.org olarak ihtiyacınıza uygun boyutlarda ambalaj malzemesi temin etmekteyiz.

Paketinizde birden fazla ürün var ve birbirlerine teması halinde kırılabilecek ürünler ise her parçayı ayrı ayrı balonlu naylon ile sarmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ürünlerin birbirlerine çarpması veya sürtünmesiyle birlikte ciddi hasarlar ortaya çıkıp maddi zarara uğramanıza neden olmaktadır. Biz Havakargo.org olarak kırılma tehlikesi yüksek olan ürünlerinize de uygun ambalajlama sistemi ile ürünlerinize garanti sağlayabilmekteyiz.

Dilediğiniz Ülkeye Kargo Gönderimi

Arnavutluk’a ya da dilediğiniz bir ülkeye kargo gönderimi ya da alışı sırasında ülkelerin güncel vergi sınırlarını dikkat etmeniz gerekmektedir. Sürekli değişebilen vergi sınırlarını firmamıza danıştığınızda hizmetlerimiz sırasında sizinle paylaşmaktayız. Böylelikle siz de sürekli ülkelerde değişen vergi mevzuatlarını takip etmek zorunda kalmazsınız. Profesyonel kargo firması olan Havakargo.org size her türlü güncel veriyi, her türlü kolaylığı size özel sunmaktadır.

Sonuç olarak profesyonel bir kargo firması olan Havakargo.org Arnavutluk da dahil olmak üzere dilediğiniz her ülkeye kargo hizmeti sağlayabilmektedir. Kişilerin ve firmaların bu konuda en büyük kolaylığı durumunda olan Havakargo.org uzman kadrosuyla hem güncel verileri size sağlayabilmesi hem kargo hizmetlerinizi olabildiğince en hızlı şekilde gerçekleştirmesiyle müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Müşterilerimizin firmamızdan her yönüyle memnun kaldığı her hizmetimizde rahatlıkla görebilmektedir. Bu tablonun da gururunu yaşayan firmamız profesyonel uluslararası pazarda kargo hizmetlerini sürdürmeyi devam etmektedir. Siz de uluslararası alanda kargo seçeneğimizle kendinizin ya da firmanızın ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz.