Image
Amerika Uçak Kargo

Amerika Uçak Kargo

Amerika Uçak kargo , herhangi bir eşyanın bir yerden alınarak kısa bir süre içinde yerine ulaşılması için sunulan bir hizmettir. Firmamız Amerika Uçak Kargo ile dünya çapında gelişmiş bir acente olarak faaliyet göstermektedir. ABD’de hizmet sunan Amerika Uçak Kargo tüm taşıma standartlara sahip yükleri itina ile kargoları taşımaktadır.

Amerika Uçak Kargo

Amerika Birleşik Devletleri’nde hem Kuzey Amerika hem de Güney Amerika ülkelerinde en çok tercih edilen ulaşım yollarından biriside havayoludur. ABD dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olması ve havayolu ağının gelişmesinden dolayı bir sürü uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bu yüzden amerika uçak kargo gönderimleriniz çok hızlı bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

  • Los Angeles Uluslararası Havalimanı
  • San Francisco Uluslararası Havalimanı
  • San Diego Uluslararası Havalimanı
  • John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı
  • Miami Uluslararası havaalanı önemli havaalanları arasında yer almaktadır.

Amerika’ya Uçak Kargo

Türkiye’den Amerika’ya Uçak kargo veya Amerika’da Türkiye’ye uçak kargo ile numune, paket, zarf ve koli gönderebilirsiniz. Gerekli tüm işlemlerde her zaman alanında profesyonel personeller hizmet vermektedir. Amerika uçak kargo hizmetleri sayesinde kısa sürede yerine ulaştırılmaktadır.

Amerika Uçak Kargo

Amerika Adrese Teslim Kargo

Amerika’ya gönderilen kargolar hızlı ve güvenli bir şekilde 2-4 gün arasında yerine varmaktadır. Bireysel ve ticari kargolar en düşük maliyetle taşıma işlemleri kapıya kadar götürülmektedir. Türkiye’den ABD ve eyaletlere kargolar güvenli bir biçimde Amerika Uçak Kargo ile gönderilmektedir. Ayrıca uluslararası takip numarası ile kargonuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir teslimatı ile kargo ürünlerinin istenilen adrese gönderilmesi kolay hale gelmiştir. Kargo takip ve ürün teslimat garantisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt kargo teslimatları ile kapıda ödeme seçeneği sunuyor. Ürün taşımasında kırılma ya da hasar görmeden, boyut olarak büyük olan malzemeler içinde teslimat alınmakta.

Hizmet kalitesini arttırmak için işinde uzman personeller ile çalışarak kargo işlemlerinde güvenilirliği yakalamıştır. Günlük çalışma saatleri içerisinde telefon, yazışma ve İnternet adresi üzerinden kargo takibi için iletişime geçilebilir. Farklı şubeleri ile farklı bölgelerde kaliteli hizmet sunmaya devam eden güvenilir firmadır.

Hızlı ve Güvenilir Kargo

Amerika Uçak Kargo teslim alma ve kargo göndermek için firmanın müşterilerine sunmuş olduğu haftalık fırsatlar vardır. Belirli günlerde kargo gönderimi için indirimli fiyatlar uygulanır. Kargonun gönderileceği adresler firmanın şubelerine yakın bir yerde ise bekletme yaşamadan gün içerisinde hızlı kargo ile yola çıkacaktır. Ürünlerin taşınması için koruma paketleri ve kırılacak eşyalara özel yapılan paketleme sayesinde kargonuz eksiksiz ve istenilen günde alıcıya ulaşacaktır. Firmanın İnternet sitesi üzerinden de kargo teslimatları hakkında bilgi alınabilir. Firma personelleri ile iletişime geçilerek, yola çıkan kargonun durumunu öğrenebilirsiniz. İptal edilen kargo gönderimleri için şubelere uğramanız yeterli olacaktır.

Amerika Express Uçak Kargo

Amerika uçak kargo ile alacağınız express kargo hizmeti 1 ile 2 gün içinde teslim edilecek kargo türüdür. Yurt dışından alışveriş yaptıysanız ve ne zaman teslim edileceği konusunda tahmin yürütemiyorsanız, firmanın express servis sürelerine ve mesafelerini takip edebilirsiniz. Bu servis içinde ücretsiz paketleme yapılır. Aynı zamanda paket birleştirmesi yapılarak yeniden paketleme ile ürün kargoya teslim edilir. İnternet üzerinden online olarak takip edeceğiniz ürün gönderilerini bulabilirsiniz. Her paket için ayrı tartılar belirlenmiştir. Belirlenen ağırlığın üstünde olan ürünlerin teslimatı sırasında ücretsiz sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Bu durumda ürünlerin garanti altına alınmasını ve güvenilir taşımacılığın olduğunu gösterir.

Amerika Hava Yolu Kargo Taşımacılığı

Deniz ve kara yolu kargo taşımacılığının yanında hava yolu ile yurt dışına kargoları gönderebilirsiniz. Amerika Uçak kargo hizmetleri 1 ya da 3 iş günü içinde alıcıya ulaşmakta. Resmi belgeli taşımacılık sertifikası ile ürünleriniz sigortalanır ve güven altına alınır. Büyük firmalar ve kurumsal iş yerleri için ithalat ve ihracat konusunda ticari taşımacılıkta yapmakta. En ucuza taşımacılık hizmetini alacağınız hava yolu kargosu ile kargoların hızlı şekilde gün içinde adrese teslim edilmekte. Profesyonel ekip çalışması ve takibi ile kargoların zarar görmeden alıcıya teslimatı sağlanıyor.

Amerika Uçak Kargo

Amerika Uçak Kargo Gönderimi

Amerika Uçak Kargo taşımacılığında tek seferde yapacağınız ödeme ile firmanın daimi müşterisi olabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman kargo gönderebilir ve ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hava yolu kargoculuğun da ve kara yolu kargoculuğun da ödeme avantajlarına gidilmiştir. Bronz üyelik ile paket birleştirme, anlaşma süresi boyunca ücretsiz gönderme hizmetlerinden faydalanın. Amerikaya uçakla kargo göndermek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’den Amerika’ya İhracat Kargo

Yurt içinden satın aldığınız ürün ve mal gruplarını Amerika ihracat kargo taşımacılığı ile güvenle firmamızla gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli ihracat talepleri için günün her saati bize ulaşıp servis süresi ve navlun maliyeti alabilirsiniz. Sizlere her zaman daha iyi hizmetler sunabilmek için var gücümüzle çalışmamızın yanı sıra, sürekli olarak iç ve dış ekibimize eğitimler vererek işlemlerinizi daha profesyonel şekilde yapmaktayız. Amerika’nın tüm eyalet, şehir, ülke ve bölgelerine ihracat gönderimi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için hemen yapmanız gereken bizimle iletişim kurarak tüm taleplerinizi iletmektir.

Amerika’ya Paket, Koli ve Numune Kargo Gönderme

Amerika Uçak Kargo Numune gönderimleri de 90 euro üzerinde ki kargolar genelde vergilendirilmektedir. Gönderi içeriğine göre farklı farklı belgeler gerekmektedir. Gıda, kimyasal, tekstil ürünleri gibi evrakları farklı olmaktadır. Adresten teslim alınan kargonuz operasyon merkezine gelerek kilo ve tartım işlemleri gerçekleşmektedir. ambalaj yetersizliği durumunda yenilerek çıkışa hazırlanır. Doldurmuş olduğunuz form göz önünde bulundurularak sistemimize gönderici, alıcı, ülke ve açık adres yazılarak yurt dışı çıkış evrakları (proforma) hazırlanmaktadır. Bu işlemlerden sonra saat 17:00’da hava limanından çıkış gerçekleştirilmektedir.

Amerika Uçak Kargo işleyişi nasıldır diye merak ediyorsanız: Türkiye’den çıkan tüm kargolar Almanya’da gümrüklenerek ilgili ülkeye aktarmalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Hedef ülke gerek duyarsa tekrardan gümrükleme yaparak paketi inceleyebilme yetkisine sahiptir. Yurt dışı gönderilerin de şahıs olarak +150 kilogram sınırlaması mevcuttur. Yani Amerika’da herhangi bir adrese 150 kg malzeme şahıs olarak gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; 300 kg yükünüz var bu malzemeyi 150 ‘şer kilo olarak ikiye bölerek ayrı ayrı konşimento ile aynı gün çıkış yapılabilmektedir.

Amerika uçak kargo ile giden gönderiler gümrüklendikten sonra dağıtıcı acentelere teslim edilir. Firmamız bünyesinde hizmet veren acenteler adres uzaklıklarına göre malzemeleri araçlara yükler ve adrese teslimatını gerçekleştirir. Alıcı adreste yoksa not bırakılarak yada telefon açılarak bir sonra ki güne randevu alınır ve ikinci bir uğrama ile adrese teslim edilir. İkinci uğramada adres yine kapalı ise, üçüncü uğrama ücretli olarak yapılmaktadır.

Amerika Uçak Kargo Gıda gönderilerin de evrak olarak gıda üretim sertifikası, fatura gerekmektedir. ‘Ürün Kesinlikle Markalı’ olmak zorundadır. Kimyasal madde taşımacılığında; ürünün yanıcılık oranını belirten MSDS raporu gerekmektedir. Bu rapor 16 maddeli, İngilizce olmalıdır. Gönderiyi yapmadan önce bu formu firmamıza e-mail atarak taşınıp, taşınmayacağını öğrenebilirsiniz. MSDS formu hava yollarında onaylandıktan sonra fiyatlandırılarak paket alımı sağlanmaktadır. Tekstil numunelerinde Türk markası haricinde taşıma yapılmamaktadır. İmitasyon ve taklit marka ürünler kanunen taşınması yasaktır. Alıcıya, gönderiye ve taşıyan kargo firmasına tazminat davası açılmaktadır. Bu açıdan alış verişler de yurt dışına göndereceğiniz tekstil ürünlerini alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Amerika Uçak Kargo

Mobilya ve kırılacak eşya gönderilerin de mutlaka kasalama yapılması zorunludur. Bunun sebebi biz her ne kadar kırılacak etiketi yapıştırsakta hava alanında malzemenin üzerine yük konulduğu için bazı kırılmalar, zarar görmeler yaşanabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için hassas gönderilerinizin mutlaka kasalanması gerekmektedir. Bu konuda hakkında bilgi sahibi değilseniz, firmamızı arayarak malzemenizi kasalatmak istediğinizi söylerseniz kasalama/nakliyat ve teslimat dahil tek bir fiyatla gönderebilirsiniz.

Sıvı gönderiler de ambalajlama çok önemlidir. Hava limanı bu tür gönderi türlerinde ambalajın kesinlikle sağlam olmasına dikkat eder. En ufak bir sızma ve patlama durumunda kargoyu bizlere sormadan imha etmektedir. Mağduriyet yaşamamak açısından sıvı gönderilerin ambalajlamasını çok iyi yaptırmanız gerekmektedir. Patlayıcı ve yanıcı maddeler MSDS formları onaylanmadan kesinlikle çıkış yapılmaz. Bu işlem hava yolu tarafından bir kaç günde sürmektedir. Değerli eşya gönderilerin de altın, gümüş, para vs. sigortalama şarttır. Malzemenin fturası üzerinden sigortalama yapılır. Döviz üzerinden yapılan sigorta işlemi 15 ile 25 gün arasında geri ödeme yapılmaktadır. Sigortalama kargo ücreti dahili dışındadır.

AMERİKA’YA NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

Amerika’ya Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Amerika Uçak Kargo

Gıda türü kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir. Kozmetik ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

AMERİKA KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.acilkargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

Amerika Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

AMERİKA KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Amerika Uçak Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız (havakargo.org) amerika uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Amerika Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Havakargo.org tarafından sunulan amerika uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Amerika Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

AMERİKA KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında amerika kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

Amerika Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.